У базі 27618 реферата, 364 підручника

 25 червня у Кіровограді відбудеться зустріч бізнес-спільноти регіону з...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

25 червня 2014 року у Кіровограді відбудеться зустріч бізнес-спільноти регіону з Михайлом Винницьким, викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи, автором однієї з найбільш яскравих програм kmbs "Школа управління продажем", який консультує провідні українські компанії з питань управління продажем. Серед клієнтів Михайла Винницького такі компанії як Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Дельта-Банк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle Сentral Еurope kft та інші.

Ключові питання дискусії: які кроки необхідно вжити, щоб утримати продажі; скільки і як платити продавцям в умовах падіння ринку; як побудувати довіру між співробітниками і орієнтувати їх на результат; як навчити співробітників перестати "продавати" знижку і почати продавати цінність.

Місце: Кіровоградський міськвиконком, вул. Велика Перспективна, 41, центральний вхід, поверх 4, ауд. 426.

Для того, щоб відвідати подію потрібно: займати управлінську посаду або бути власником компанії; пройти онлайн-реєстрацію.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +380(44)490-66-35, +380(50)921-82-42, +380(96)698-86-57.

Києво-Могилянська бізнес-школа на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Ющенко у Львові зустрівся зі студентами та викладачами Українського католицького університету
  • Юрій Коровайченко: 3 серпня відбудеться засідання робочої групи з доопрацювання законопроекта про вищу освіту
  • Юний кіровоградський шахіст став чемпіоном України
  • Юлія Тимошенко зустрілася з однокласниками та вчителями рідної школи
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина