У базі 27618 реферата, 364 підручника

 25 червня у Кіровограді відбудеться зустріч бізнес-спільноти регіону з...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

25 червня 2014 року у Кіровограді відбудеться зустріч бізнес-спільноти регіону з Михайлом Винницьким, викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи, автором однієї з найбільш яскравих програм kmbs "Школа управління продажем", який консультує провідні українські компанії з питань управління продажем. Серед клієнтів Михайла Винницького такі компанії як Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Дельта-Банк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle Сentral Еurope kft та інші.

Ключові питання дискусії: які кроки необхідно вжити, щоб утримати продажі; скільки і як платити продавцям в умовах падіння ринку; як побудувати довіру між співробітниками і орієнтувати їх на результат; як навчити співробітників перестати "продавати" знижку і почати продавати цінність.

Місце: Кіровоградський міськвиконком, вул. Велика Перспективна, 41, центральний вхід, поверх 4, ауд. 426.

Для того, щоб відвідати подію потрібно: займати управлінську посаду або бути власником компанії; пройти онлайн-реєстрацію.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за телефоном: +380(44)490-66-35, +380(50)921-82-42, +380(96)698-86-57.

Києво-Могилянська бізнес-школа на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 1 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться брифінг
  • 1 березня відбудеться урочисте відкриття ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2012"
  • 1 березня у Києві відбудеться бізнес-форум щодо створення бізнесу на території ЄС на прикладі Польщі
  • 1 березня у Києві відбудеться презентація програм МІБ: Executive MBA & International MBA
  • 1 березня у Києві відбудеться семінар з представниками Університету Уельсу
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Для Дев день будет интересным, но напряженным и беспокойным, заставит учитывать массу нюансов. Возможен срочный приказ, или вынужденная активность в силу иных обстоятельств. Ситуация может быть связана с испытательном сроком, проверкой профессиональных... далі
Інші гороскопи

Хмарина