У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Видавництва отримали замовлення на шкільні підручники без відкритих торгів...  Русская версия

Видавництва отримали замовлення на шкільні підручники без відкритих торгів на 89 млн грн
Архів новин

ДНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міносвіти і науки України 16 червня уклало низку угод на видання підручників на загальну суму 89,17 млн грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Замовлено 52 видання для шостих класів загальним накладом 4,90 млн книжок. Найдорожчими вийшли українська й польська мови, а також література для закладів з польською мовою навчання – їх замовили по 344 грн/шт.

Видавництва отримали замовлення без відкритих торгів, оскільки підручники є об’єктами авторського права, а автор (авторський колектив) має право самостійно визначати видавництво. Придбання підручників може здійснюватись тільки у видавництв, що мають виключні майнові права на використання зазначених підручників. Список самих підручників затверджує МОН.

Найбільше замовлень – на 24,97 млн грн – отримало ТОВ "Видавництво "Генеза".

Власниками фірми є Олексій Дубас, Віктор Єзловецький, Володимир Дейкало, Олег Фурман та Марія Чижевська. Головним редактором у видавництві раніше працював Олександр Удод, котрий уже п’ять років поспіль очолює "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти", тобто замовника й розпорядника коштів. У травні міністр освіти Сергій Квіт повідомив, що Удода відстороняли від роботи на час службового розслідування. Про його результати невідомо.

Окрім того 22,20 млн грн отримає ТОВ "Видавничий дім "Освіта".

Наразі власником фірми записаний Геннадій Сімановський, а директором у січні цього року був призначений Олег Костенко. Разом з тим, засновувала фірму у 2011р. Тамара Федотюк, партнерка по фірмі "Ріелтістар" Тетяни Старчевич, відомої як директор Об’єднання по торгівлі та постачанню Міністерства освіти та науки. Директором же донедавна була Тамара Ткаченко, яка раніше очолювала низку державних видавничих підприємств, що перебувають у відомстві Міносвіти – "Укрвидавполіграфія" та Державне спеціалізоване видавництво "Освіта". Цю ж державну "Освіту" раніше очолювала Олена Жук, яка була й досі лишається уповноваженою особою (підписантом) ТОВ "ВД "Освіта".

За останні кілька років ці дві фірми, "Освіта" й "Генеза", зайняли особливе місце у системі замовлень Міносвіти на видання підручників – у 2010-2013 рр. вони разом отримали понад половину виділених за вказаний період коштів.

Окрім того 10,82 млн грн отримає ТОВ "Сиция". Власницею й директором фірми є Антоніна Нестеренко. При заснуванні у 2008р. "Сицию" зареєстрували за однією адресою у Харкові (вул. Кокчетавській, 20) з державним видавцем – ВАТ "Харківкнига". При цьому, починаючи з 2007р., "Харківкнигу" очолював Анатолій Нестеренко. За вказаною адресою приватна фірма приписана й досі, а державне підприємство натомість було ліквідоване у 2012р.

Також крупне замовлення отримало ТОВ "Видавництво "Грамота" – 13,91 млн грн. Власниками фірми є Анатолій Чічановський, Лідія Чічановська, Олександр Прокопчук та Людмила Уткина.

Повний перелік видань із тиражами

За матеріалом Наші гроші.
Новини за темою:
  • У Донецьку відкриють дві дошкільні установи
  • Дві школи на Прикарпатті отримали в подарунок найсучасніший доступ до мережі Інтернет
  • Завідувачка одеською дошкільною установою затримана за хабар
  • Відбулося ХІ Засідання українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення шкільних підручників
  • Вінницькі вулиці патрулюють шкільні вчителі
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Генерал Ожеро как-то вошел к вновь назначенному командующему
южной армией генералу Бонапарте и увидел, как тот прыгает,
пытаясь достать с высоко вбитого гвоздя свою шляпу.
- Позвольте помочь, сударь, - произнес Ожеро.
- Я все же выше Вас на голову.
- Вы не выше, - тут же отозвался Бонапарте, - Вы длиннее! Но я
могу лишить Вас и этого преимущества.
Інші анекдоти

Хмарина