У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студентам Дніпропетровщини волонтерську роботу з переселенцями зарахують...  Русская версия

Студентам Дніпропетровщини волонтерську роботу з переселенцями зарахують як виробничу практику
Архів новин

Студентам вищих навчальних закладів Дніпропетровщини пропонують приєднатися до волонтерського руху фонду допомоги переселенцям "Допомога Дніпра". Рух ініційований Дніпропетровською обласною молодіжною радою, повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Раніше це питання обговорено з ректорами обласних ВНЗ. Благодійну ініціативу студентства ректори підтримали одностайно. Про це повідомила заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Любов Кравченко під час прес-конференції.

Працювати волонтерами можуть студенти будь-яких спеціальностей. Особлива потреба є у молодих фахівцях психології та юриспруденції. Ці студенти працюють безпосередньо з переселенцями, надаючи їм, зокрема, психологічну підтримку. За умови офіційної реєстрації до лав волонтерського руху "Допомога Дніпра" студенти Дніпропетровщини отримають право таким чином закрити виробничу практику у своєму ВНЗ незалежно від напряму навчання.

Загалом, напрямками волонтерської діяльності є організація дозвілля для дітей, які вимушено переїхали до Дніпропетровщини з Донецької та Луганської областей. Це також збір гуманітарної допомоги та надання юридичних консультацій. Для цього студентство регіону співпрацює з обласними координаційною радою молодих юристів та радою молодих вчених.

Усіх небайдужих мешканців Дніпропетровщини, які хочуть допомагати студентському волонтерському руху та центру допомоги переселенцям "Допомога Дніпра" просять звертатися за телефонами:

Центр "Допомога Дніпра": (056)770-88-30 або (056)770-88-40

Куратор з питань реєстрації волонтерів: (063)825-53-44

Куратор з питань збору гуманітарної допомоги: (093)920-60-50

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • «Модернізація професійно-технічної освіти – один із пріоритетів нашої роботи цього року», – Лілія Гриневич
  • Міносвіти просить ректорів до 11 січня призначити академічні стипендії студентам
  • МОН починає дебюрократизувати роботу шкіл
  • Уряд вирішив зекономити на студентах та кваліфікованих працівниках, - Констанкевич
  • Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина