У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Меркурія виявили аномалію гарячого потоку  Русская версия

У Меркурія виявили аномалію гарячого потоку
Архів новин

Вчені обробили дані, які протягом декількох років збирала станція "Мессенджер". Завдяки цьому фахівцям НАСА вдалося вивчити аномалію гарячого потоку у Меркурія.

Фахівці вивчили як електричні поля, так і теплові потоки частинок в районі аномалії. В результаті фахівцям вдалося зрозуміти, як саме формуються турбулентні області в атмосфері планети.

Варто відзначити, що такі аномалії є не тільки на Меркурії. Вони характерні й для інших планет Сонячної системи, включаючи Землю, Венеру, Марс і Сатурн. Формування аномалій, при цьому, не залежить від розмірів космічного тіла.

Сонячний вітер контактує з розігрітими частками хвилі й змінює їх рух. Частинки відкидаються від ударної хвилі, що призводить до формування аномалії гарячого потоку.

За матеріалом Informing.ru.
Новини за темою:
  • В Японії виявили ефективні ліки проти чоловічих зрад
  • Групи крові людини виявилися еволюційно давнішими, ніж вважали
  • Учені виявили у черепі мумії інструмент для видалення мозку
  • В Англії археологи виявили хатинку відьми з мумією кішки
  • Учені виявили кров Людовика XVI на старій хустці
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина