У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Здоров’я серця впливає на пам’ять і здатність до навчання  Русская версия

Здоров’я серця впливає на пам’ять і здатність до навчання
Архів новин

Дослідники з Університету Брігама Янга (США, Brigham Young University) виявили зв’язок між станом серця і когнітивними здібностями. Як виявилося, чим міцніше серце, тим краще стан пам’яті і здатності до швидкої обробки отриманої інформації. Якщо з серцем пацієнта є проблеми, то і з важливими функціями мозку вони також можуть виникнути.

Висновки були зроблені після чотирьох років спостережень за добровольцями, яким на момент початку експерименту виповнилося 45 років. Всі 17 тис. 800 учасників пройшли ретельний медичний огляд, що дозволяє зробити висновки про стан серця і рівні можливих когнітивних порушень. Через чотири роки вчені провели ще один огляд і провели серію тестів на розумові здібності. Тести підбиралися нескладні. Наприклад, потрібно було за одну хвилин перерахувати якомога більше тварин.

За станом серця учасників умовно розділили на три групи. До першої увійшли ті, хто мав поганий стан серця. У другій виявилися добровольці з помірним станом. У третій – пацієнти зі здоровим серцем. Результати тестів показали, що в групі учасників з поганими показниками серця страждала швидкість мовлення, виникали проблеми із запам’ятовуванням. Мова йшла про погіршення в 5% випадків. У групі помірного стану серця зафіксували 2,7% погіршень. Серед учасників зі здоровим серцем погіршення склало 2,5%.

На показники не вплинув ні вік учасників, ні етнічна належність. Поки що у дослідників немає доказів того, що можливий зворотній ефект, і що поліпшення серцевого здоров’я спричинить за собою поліпшення когнітивних здібностей. Вчені тільки почали роботу в цьому напрямку.

За матеріалом Health.passion.ru.
Новини за темою:
  • Час народження дитини впливає на її успіхи у школі - відкриття
  • Медики запустили серце через сім годин після його зупинки
  • Риби мають здатність відчувати емоції
  • Вчені: 95% населення Землі не можна визнати здоровими людьми
  • Соціальні мережі впливають на самооцінку людини
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина