У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Львівській політехніці відремонтовано і відкрито новий навчальний корпус  Русская версия

У Львівській політехніці відремонтовано і відкрито новий навчальний корпус
Архів новин

В останні роки у Національному університеті "Львівська політехніка" (НУ ЛП) успішно втілюється програма збільшення навчальних площ. Днями на вулиці Театральній у самому історичному центрі Львова урочисто відкрито університетський корпус №33, повідомляє прес-служба ВНЗ.

Колись у цьому приміщенні розміщувалося поліграфічне училище. Минув лише рік, і завдяки коштам Львівської політехніки та спонсорів тут постало цілком нове відреставроване приміщення, де навчатимуться студенти навчально-наукового інституту права і психології.

За словами ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала, тут буде добре вчитись, працювати та відпочивати студентам і викладачам. Він також відзначив, що це стало можливим насамперед завдяки зусиллям директора інституту професора Володимира Ортинського, всього колективу навчального підрозділу, а також університетським ремонтникам і будівельникам.

"Нехай цей корпус буде взірцевий не лише для Львівської політехніки, а й для Львова", – побажав ректор Юрій Бобало.

На трьох поверхах корпусу розташовані просторі й світлі аудиторії та лабораторії, де навчатимуться понад 1100 студентів.

"Раніше наші студенти навчались у трьох корпусах, розкиданих далеко один від одного. Тепер усе буде поруч. А ще ми домовилися про бізнес-ланчі для студентів за знижками у "Віденській кав’ярні", – розповідає директор інституту права та психології Володимир Ортинський.

До речі, в новому університетському корпусі розміститься і Центр безкоштовної психологічної та юридичної допомоги. Тут студенти старших курсів надаватимуть львів’янам відповідні консультації. Згодом вони зможуть виступати як адвокати в судах.

У найближчих планах – відкриття навчального телевізійного центру. Вже наприкінці цього року студенти-журналісти, які навчаються в інституті, матимуть майданчик для практики на вулиці Князя Романа, куди для них запрошуватимуть відомих журналістів та викладачів.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • П.Полянський: Новий законопроект "Про вищу освіту" консервує радянську систему
  • За програмою "Освіта столиці. 2006-2010 рр." маленькі кияни побачать 29 нових підручників
  • 28 лютого Харківський національний університет проводить День відкритих дверей
  • 20 березня у Харківському національному університеті відбудеться День відкритих дверей
  • У Харківській області буде відкрито крупний дитячий оздоровчий табір
 19.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина