У базі 27618 реферата, 364 підручника

 19 червня бізнес-школа МІМ-Київ проведе презентацію середньострокових програм...  Русская версия

19 червня бізнес-школа МІМ-Київ проведе презентацію середньострокових програм управлінського розвитку PMD
Архів новин

19 червня 2014 року о 19:00 у бізнес-школі МІМ-Київ відбудеться презентація програм управлінського розвитку PMD: Міні-МВА, Маркетинг, Менеджмент+Лідерство (M&L), PMD "Операційна досконалість", "Управління фінансами".

Учасники презентації зможуть побачити перспективи інтенсивного розвитку своєї кар’єри, підвищити свою ефективність як управлінця, опанувати нові компетенції, систематизувати власний управлінський досвід.

У ході презентації Ви зможете: ознайомитись із перевагами навчання на одній із середньострокових програмах розвитку управлінського персоналу PMD – Міні-МВА, Маркетинг, Менеджмент+Лідерство (M&L), PMD "Операційна досконалість", "Управління фінансами"; поспілкувавшись із викладачами, слухачами та випускниками МІМ-Київ отримати "з перших рук" детальну інформацію про програми бізнес-школи. Почути про те, як бізнес-освіта формує цілісне бачення та видозмінює підходи до ведення бізнесу; дізнатися про бізнес-симуляцію Management Game, яку МІМ-Київ реалізує спільно із Carnegie Mellon University (США) і за допомогою якої слухачі бізнес-школи шліфують власні управлінські навички, керуючи віртуальними компаніями у віртуальному бізнес-середовищі, максимально наближеному до реальних умов; дізнатися про стратегічну маркетингову симуляцію MARKSTRAT®, розробленою французькою бізнес-школою INSEAD і запроваджену в МІМ-Київ за технічної й методичної допомоги Lovanium International Management Center (Брюссель, Бельгія); побачити та відчути, чим живе впливова бізнес-спільнота із 4000 випускників-управлінців, яка сформувалася навколо МІМу за 24 роки роботи бізнес-школи, передаючи свій безцінний досвід наступним поколінням менеджерів; взяти участь в екскурсії по МІМ-Київ.

Презентація відбудеться у приміщенні бізнес-школи МІМ-Київ за адресою: Київ, вул. Шулявська, 10/12Д (ст.м. "Політехнічний інститут").

Участь у презентації – безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Детальніша інформація за e-mail: welcome@mim.kiev.ua

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Д.Табачник: Близько 75% пунктів проведення тестування обладнають металошукачами
  • 19-21 червня студенти Києва організують власну республіку
  • У Музеї гетьманства пройшла презентація книги Катерини Липи "Величне тло для подвигів"
  • 30 червня відбудеться презентація картографічного видання "Україна. Голодомор 1932-1933"
  • У київських школах проведуть комплексну теплосанацію
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина