У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Кримських студентів відправляють вчитися на Урал  Русская версия

Кримських студентів відправляють вчитися на Урал
Архів новин

Уральський державний економічний університет виділив додатково 16 бюджетних місць для абітурієнтів з Криму. Вони зможуть навчатися за спеціальностями "Управління персоналом" і "Готельна справа". Про це повідомила заступник голови приймальної комісії ВНЗ Ірина Мартьянова.

"Ми їх чекаємо і будемо приймати не за результатами ЄДІ, не за іспитами, які проводяться в традиційній формі, а за індивідуальними досягненнями, з урахуванням середнього балу, отриманого в ході попереднього освіти", – пояснила Мартьянова.

Раніше самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов, виступаючи на молодіжному форумі "Стале майбутнє Росії" в Сімферополі зазначив, що сьогодні регіону "не вистачає спеціалістів у всіх сферах суспільного життя". За словами Аксьонова, республіканський уряд розробляє спеціальну стимулюючу програму. Він зазначив, що влада готова давати направлення до кращих ВНЗ РФ.

За матеріалом Главком.
Новини за темою:
  • "Еротичний" кліп студентів М.Поплавського "Привіт Америка" став хітом українського інтернету
  • "Останній дзвінок" у кримських школах перенесли на 11 травня
  • "Українська Народна Молодь": корупція у ВНЗ влаштовує і викладачів, і студентів
  • "Укрпошта" організувала практику для студентів Одеської академії зв’язку
  • "Центр захисту прав студентів" видав посібник для студентства
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Парадокс вещевого рынка: можно за американские деньги купить у лиц кавказкой национальности итальянские товары китайского производства, а потом чисто по-русски возмущаться, мол, довели евреи страну
Інші анекдоти

Хмарина