У базі 27618 реферата, 364 підручника

 26 червня Міжнародний інститут бізнесу представить програми навчання у...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

26 червня 2014 року о 18:30 в приміщенні Бізнес-клубу "Белгравія" (Київ, вул. Прорізна, 18/1Г) відбудеться презентація навчальних програм Міжнародного інституту бізнесу в сфері маркетингу і комунікацій: СІМ, CIPR, МБА – Інструменти управління бізнесом (маркетинг).

Учасники презентації зможуть отримати детальну інформацію про програми, задати питання, поспілкуватися в неформальній обстановці з викладачами програм, представниками МІБ.

У портфелі МІБ – дипломні програми професійної підготовки фахівців з маркетингу (CIM) та зв’язків з громадськістю (CIPR); національна магістерська програма "МБА – Інструменти управління бізнесом" (маркетинг).

Програма для фахівців з маркетингу Британського королівського інституту маркетингу (the Chartered Institute of Marketing, CIM): Level 6 – Professional Diploma in Marketing. Level 7 – Chartered Postgraduate Diploma in Marketing.

Програма для фахівців зі зв’язків з громадськістю Британського королівського інституту PR (the Chartered Institute of Public Relations, CIPR): Advanced Certificate in PR. Diploma in PR.

Магістерська програма "МБА – Інструменти управління бізнесом" реалізується на основі спеціальності "Бізнес-адміністрування" (з боку Міжнародного інституту бізнесу) з поглибленим вивченням курсів з маркетингу.

Програма заходу: 18:30 Реєстрація учасників. Кава, чай. 18:40 Вступне слово. 18:45 Майстер-клас за темою: "Управління і захист репутації бізнесу в умовах зміни в інформаційному полі" викладача програм CIPR і СІМ Марини Стародубської, керуючого партнера компанії "TLFRD Ukraine". 19:30 Презентація програм: CIM, CIPR, Магістерська програма "МБА – Інструменти управління бізнесом". 19:50 Неформальне спілкування з випускниками МІБ.

Зареєструватися на презентацію. Вхід вільний.

Участь у презентації дає право на отримання знижки на навчання на одній із програм у розмірі 5%.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за електронною адресою: zayavki@iib.com.ua

Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • "Інститут харчової біотехнології й геноміки" НАНУ проводитиме випробування на ГМО
  • "Королевою світу 2009" стала студентка Інституту міжнародних відносин КНУ
  • "Львівська політехніка" підписала Угоду про співпрацю з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві
  • "Стратегічна ідея бізнесу" від kmbs - інтелектуальний виклик для амбітних керівників
  • "Студентська платформа" проведе міжнародний зимовий семінар
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина