У базі 27618 реферата, 364 підручника

 2 липня МІМ-Київ проведе презентацію програм MBA, Senior Executive MBA  Русская версия

2 липня МІМ-Київ проведе презентацію програм MBA, Senior Executive MBA
Архів новин

2 липня 2014 року у приміщенні бізнес-школи МІМ-Київ о 19:00 розпочнеться презентація програм MBA, Senior Executive MBA.

Учасники заходу матимуть можливість: отримати детальну інформацію про програму МВА – визнаний в усьому світі стандарт підготовки управлінців, який дає змогу опанувати універсальні інструменти управління, ефективні в будь-якій галузі, у будь-якій компанії та будь-якому бізнесі; дізнатися про Senior Executive MBA – програму розвитку компетенцій стратегічного управління для топ-менеджерів і власників бізнесу, що дає необхідні знання та навички для максимально ефективного розвитку і збільшення прибутковості бізнесу; почути про спеціалізацію за напрямами "Інформаційні технології в управлінні бізнесом" або "Управління в медичному бізнесі" із отриманням відповідного додаткового сертифікату. поспілкуватися із викладачами, слухачами та випускниками МІМ-Київ, отримати "з перших рук" детальну інформацію про програми бізнес-школи, почути про те, як бізнес-освіта формує цілісне бачення бізнесу, видозмінює підходи до менеджменту, стимулюючи інноваційне мислення; дізнатися про бізнес-симуляції Global Management Game, Markstrat Online, які МІМ-Київ реалізує спільно із Carnegie Mellon University (США) і за допомогою яких слухачі бізнес-школи шліфують власні управлінські навички, керуючи віртуальними компаніями у віртуальному бізнес-середовищі, максимально наближеному до реальних умов; почути про закордонні стажування, що включають як курси лекцій у відомих зарубіжних бізнес-школах, так і візити до офісів провідних локальних і міжнародних компаній, знайомство з їх стратегіями і секретами успіху; побачити та відчути, чим живе впливова бізнес-спільнота із 4000 випускників-управлінців, яка сформувалася навколо МІМу за понад 20 років роботи бізнес-школи, передаючи свій безцінний досвід наступним поколінням менеджерів; взяти участь в екскурсії найбільшою українською бізнес-школою – побачити МІМ-Київ зсередини.

Презентація відбудеться за адресою: Київ, вул. Шулявська, 10/12В (ст.м. "Політехнічний інститут").

Участь у презентації – безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Якщо виникнуть проблеми з реєстрацією – пишіть на e-mail: welcome@mim.kiev.ua.

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Reset-2. Підбито підсумки другого етапу обговорення «розвантаження» навчальних програм для молодших школярів
  • Перший мільйон. А також інша статистика вступної кампанії станом на 19 липня
  • 20 березня у Львові відбудеться презентація рейтингу прозорості ВНЗ України
  • У Львові підтримали проведення міжнародної конференції з висвітлення боротьби УПА
  • Олександр Сич: Вступники Луганської та Донецької областей складатимуть ЗНО в липні
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Риби (19.02 - 20.03) Риби (19.02 - 20.03)
Рыбам стоит заново просчитать целесообразность плановых покупок, в том числе, разнообразной электроники, средств связи и обработки данных. Также, полезно суммировать итоги в сфере, связанной с доходом от профессиональной деятельности. Может... далі
Інші гороскопи

Хмарина