У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львівські політехніки разом з іспанцями братимуть участь в європейських...  Русская версия

Львівські політехніки разом з іспанцями братимуть участь в європейських космічних програмах
Архів новин

Делегація Іспанського національного інституту аерокосмічних технологій відвідала Національний університет "Львівська політехніка" (НУ ЛП). Європейське космічне агенство доручило фахівцям Іспанії вивчити можливості Державного космічного агентства України проводити космічні дослідження Землі, зокрема, на базі наукових і навчальних закладів України.

Проректор університету з наукової роботи професор Зорян Піх відзначив, що Львівська політехніка має солідний науковий багаж з космічної тематики. Директор науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту електронної вимірювальної та обчислювальної техніки Віктор Ткаченко зазначив, що прилади, розроблені львівськими фахівцями, успішно працюють на кількох українських супутниках Землі, тому ця робота має європейські перспективи.

Своїми думками і пропозиціями щодо реалізації європейського проекту Twinning поділилися заступник начальника управління спеціальних програм Державного космічного агентства України Микола Демиденко, директор департаменту іспанського космічного агентства "Інта" Мануель Альфонсо Мулеро Валенсуела, керівник підрозділу з питань дистанційного зондування Землі Алісія Фернандес-Ренау Гонсалес-Анлео. Вони повідомили, що у липні 2014 року у Києві відбудеться "круглий стіл", на якому іспанська сторона доповість, які саме установи України будуть залучені до практичної реалізації однієї з важливих європейських космічних програм "Горизонт-2020".

Директор Інституту геодезії Львівської політехніки професор Корнилій Третяк розповів, що іспанське космічне агенство має особливий інтерес до проблем дистанційного зондування Землі, зокрема, створення навігаційної системи "Галілео" як альтернативи американській системі GPS та російській Глосар. Інститут геодезії виступає як користувач цих систем. Водночас його науковці та інженери приступили до створення мережі перманентних станцій для моніторингу Олеського родовища сланцевого газу. При його видобутку методом гідророзриву шарів залягання можлива деформація земної кори, і ці процеси збираються моніторити львівські політехніки.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • "Доктора Пі" помістили до львівського СІЗО
  • "Львівська політехніка" підписала Угоду про співпрацю з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві
  • "Львівський Ставропігіон" продовжує судитися з Міносвіти і науки
  • "Студенти та молодь можуть бути впевнені у моєму особистому захисті", - очільник Львівської ОДА
  • 1 лютого відбудуться презентації програм Малої бізнес-школи Львівського інституту менеджменту
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина