У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Проект "Квиток до успіху" пропонує долучитися до допомоги кримським...  Русская версия

Проект
Архів новин

Громадський розвитковий проект "Квиток до успіху" (http://www.bc-club.org.ua/social) прагне допомогти адаптуватись кримським підліткам, що тимчасово проживають у Львові.

Зібрані Спільнокоштом гроші підуть на залучення протягом наступних декількох місяців 25 підлітків із Криму, що проживають у Львові, до соціального проекту "Квиток до успіху".

Ці діти зможуть взяти участь у понад 70 подіях протягом року. Розвиткові тренінги, профорієнтаційні заняття, бізнес-ігри, networking games, візити на підприємства та зустрічі із підприємцями, воркшопи, курси іноземних мов та участь у різноманітних соціальних задумах – усе це в дуже швидкому часі чекає на цих дітей у Львові.

Детальніше

"Квиток до успіху" – це соціальний проект, спрямований на формування нового покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у розвиткові та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності. Давайте разом збудуємо успішну країну своїм невеликим вкладом у розвиток майбутнього покоління лідерів. Переживаючи усі ці події в нашій країні, зміни варто розпочати із себе. Далі – допомагати іншим. Ми вважаємо, що чужих дітей не буває. Саме сьогодні українцям потрібно показати всьому світові, що ми єдина країна та єдина нація. Ми повинні зробити усе для того, щоб ці діти отримали можливість взяти участь у річній базовій програмі! Це може статися лише завдяки Вашому внеску та бажанні підтримати їх!

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Українські школи приєднались до проекту "eTwinning Plus"
  • П.Полянський: Новий законопроект "Про вищу освіту" консервує радянську систему
  • Очільників Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами підозрюють у розкраданні бюджетних коштів
  • Проект Народної української академії номіновано на Державну премію України в галузі освіти
  • У Харкові розробили проект Інноваційного кодексу України
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Близнецов ждет резкий подъем активности. Не исключено желание двигаться с одинаковой скоростью в нескольких направлениях одновременно. Побочным эффектом энтузиазма может быть нервозность, опрометчивость, стратегический просчет. Звезды предостерегают... далі
Інші гороскопи

Хмарина