У базі 27618 реферата, 364 підручника

 PinchukArtCentre оголошує набір студентів 3-4 курсів на участь у програмі...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

PinchukArtCentre оголошує перший набір на участь у новій програмі стажування "StudentLab" для студентів 3-4 курсів, які цікавляться сучасним мистецтвом, але не вивчають його фахово. Метою проекту є залучення студентів до більш глибокого вивчення сучасного мистецтва.

Перше стажування триватиме з 15 серпня до 15 вересня 2014 року. Участь безкоштовна.

PinchukArtCentre StudentLab надасть можливість учасникам долучитися до міждисциплінарного діалогу на території сучасного мистецтва, використовуючи власний досвід та знання профільних дисциплін. Учасники досліджуватимуть матеріали поточних виставок, братимуть участь у зустрічах і дискусіях з командою PinchukArtCentre та запрошеними гостями.

Практична складова стажування полягатиме у роботі з відвідувачами в експозиції, розробці та проведенні тематичної екскурсії, а також написанні есе наприкінці програми. Учасники, які успішно завершать програму, отримають сертифікат PinchukArtCentre StudentLab, а також можливість опублікувати свої есе в онлайн журналі KORYDOR.

Програма розроблена освітнім відділом PinchukArtCentre та підтримується онлайн журналом про сучасну культуру KORYDOR.

Вимоги до кандидатів: навчання у ВНЗ України на 3-4 курсах за будь-якою спеціальністю, окрім культурології та мистецтвознавства; знання англійської мови (бажаний рівень – Upper-Intermediate та вище); можливість відвідувати всі заняття програми у зазначені терміни.

Для подачі заявки на участь, заповніть, будь ласка, анкету і відправте її на e-mail: StudentLab@pinchukartcentre.org не пізніше 13.07.2014. Апліканти, які найкращим чином відповідатимуть вимогам конкурсу, будуть запрошені на співбесіду, за результатами якої буде обрано шість учасників.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Посол ЄС в Україні: «Ми збільшимо можливості академічних обмінів для українських студентів»
  • Система стипендій має мотивувати студентів до отримання якісних знань
  • Названо кращих студентів України 2016 року
  • 40 студентів з інвалідністю прослухали інтерактивний семінар «Громадянські права» у МДПУ імені Богдана Хмельницького
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Известного фокусника, Девида Копперфилда заковали в наручники, связали, обмотали скотчем, зашили в мешок, мешок положили в деревянный ящик и заколотили крышку гвоздями, этот ящик в свою очередь поместили в металлический ящик и заварили.
Всю эту конструкцию подняли на вертолете и скинули в Ниагарский водопад.
К сожалению, секрет фокуса Девид унес с собой.
Інші анекдоти

Хмарина