У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Результати зовнішнього незалежного оцінювання з французької мови  Русская версия

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з французької мови
Архів новин

3 червня 2014 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з французької мови. Участь у тестуванні взяли 680 абітурієнтів, що становить 89,8% від загальної кількості зареєстрованих для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета.

Здійснено перевірку 1 тис. 360 бланків відповідей, що складає 100% від загальної кількості учасників тестування.

Абітурієнти показали такі результати: від 100 до 123,5 балів набрали 43 учасники (6,32% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні); від 124 до 150 балів набрали 297 учасників (43,68% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні); від 150,5 до 180 балів набрали 289 учасників (42,50% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні); від 180,5 до 190 балів набрали 30 учасників (4,41% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні); від 190,5 до 199,5 балів набрали 20 учасників (2,94% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні); 200 балів набрав 1 учасник (0,15% до кількості тих, хто взяв участь в тестуванні).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з французької мови розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Таблицю переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року за виконання тесту з французької мови, у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів розміщено на сайті: http://testportal.gov.ua

У разі незгоди з отриманим результатом апеляційну заяву абітурієнт може надіслати поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 20 червня 2014 року (дата подання заяви визначатиметься за штемпелем поштового відправлення).

Перш ніж надсилати до Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву, упевніться, що Ви правильно визначили кількість тестових балів, отриманих за виконання завдань тесту з відповідного предмета. Схеми оцінювання тестових завдань з усіх предметів наведено в характеристиках тестів, розміщених у розділі "Підготовка до ЗНО".

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • “Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
  • Як подати апеляцію щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання
  • Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання?
  • Юлія Тимошенко підтримала зовнішнє незалежне оцінювання
  • Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина