У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Завершено перевірку та визначені результати ЗНО з іноземних мов  Русская версия

Завершено перевірку та визначені результати ЗНО з іноземних мов
Архів новин

Завершено перевірку бланків відповідей та визначено результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської).

У разі незгоди з отриманими результатами учасники тестування мають право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, подані до 24:00 год 20 червня 2014 року включно.

Апеляційні заяви надсилаються до Українського центру оцінювання якості освіти поштою (дата подання заяви визначається за відміткою, зробленою поштовою установою в установленому законодавством порядку). На конверті слід зробити позначку "Апеляційна комісія".

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • “Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
  • Як подати апеляцію щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання
  • Ющенко відклав перевірку стану військової науки й освіти
  • Юрій Павленко: Обмеження перебування дітей у нічний час в громадських місцях має бути визначено законом
  • Щодо апеляції на результати зовнішнього незалежного оцінювання
 18.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина