У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Іспанії змінять модель вищої освіти  Русская версия

В Іспанії змінять модель вищої освіти
Архів новин

Міністерство освіти Іспанії дозволить університетам змінити модель вищої освіти з 4+1 на систему 3+2. Раніше 4 роки було потрібно вчитися до ступеня "градо" і один рік для ступеня "майстер".

Уряд Каталонії й каталонські університети просять впровадження подібної системи з моменту підписання Болонської декларації, яка покликана зблизити європейські системи вищої освіти.

Згідно з думкою представників Каталонії, модель 4+1, прийнята в іспанській університетській системі, перешкоджає цьому зближенню, оскільки відрізняється від системи більшості європейських країн, повідомляє Espanarusa.

Врахувавши ці прохання, департамент освіти Іспанії під керівництвом Хосе Ігнасіо Верта розпочав відповідні переговори з представниками Ради університетів і Всезагальної конференції з університетської політики.

Тим не менш, Міністерство освіти Іспанії відзначило, що не буде нав’язувати нову модель університетам, які бажають зберегти чотирирічну систему "градо", тому нововведення торкнеться лише тих навчальних закладів, які направлять відповідний запит.

За матеріалом Euromag.ru.
Новини за темою:
  • Переваги та недоліки освіті у Сингапурі
  • Чилійські студенти вимагають безкоштовної освіти
  • Британські студенти протестують проти скорочення фінансування освіти
  • В Іспанії студенти та викладачі вимагають відставки міністра освіти
  • В Іспанії зріс попит на навчання в університетах
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина