У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Австрійським вченим вдалося виростити штучний мозок  Русская версия

Австрійським вченим вдалося виростити штучний мозок
Архів новин

Вченим з Інституту молекулярної біотехнології в Австрії вдалося виростити штучний мозок, який за структурою тканин найбільш близький до цього. Думати поки що він не здатен, але зможе стати корисним у лікуванні багатьох хвороб.

Ростили тканини в спеціальних біореакторах зі стовбурових клітин. В ході дослідження брали не лише ембріональні стовбурові клітини, але й індуковані – генетично перепрограмовані. В якості індукованих виступили шкірні клітини. Зібраний первинний матеріал поміщали в біореактори строком на два місяці. За цей час стовбурові клітини припиняли свій ріст при досягненні чотирьох міліметрів і перетворювалися на нервову тканину. Отриманий на цьому етапі матеріал називали "органоїдом".

Основним недоліком отриманої мозкової тканини є відсутність судин. Внаслідок цього настає брак кисню і "органоїд" перестає рости. Крім цього структура отриманої тканини неоднорідна. Різні ділянки можуть хаотично взаємодіяти.

Не дивлячись на ці недоліки вчені вважають проведений експеримент успішним. Це відкриття зможе допомогти діагностики вроджені патології, які проявляються у дорослому віці, а починають свій розвиток на ембріональній стадії. До таких хвороб належать, наприклад, шизофренія та аутизм.

За матеріалом Дэлайт новости.
Новини за темою:
  • Канада запускає нову імміграційну програму для вчених
  • Директор Yahoo збрехав про свій вчений ступінь
  • Ученим, можливо, вдалося перевищити швидкість світла
  • Біологи змогли виростити яйцеклітини з інших клітин
  • Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина