У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міжнародна молодіжна організація AIESEC відкрила набір на програму "Командний...  Русская версия

Міжнародна молодіжна організація AIESEC відкрила набір на програму
Архів новин

Міжнародна молодіжна організація AIESEC відкрила набір на програму "Командний гравець". Програма допоможе учасникам розвинути нові навики та покращити наявні, спілкуватися з іноземцями і подорожувати самому, знайти нових друзів і весело проводити час.

Учасники програми "Командний гравець" розвинуть свої лідерські якості, розширять світогляд та отримають віру в себе та розуміння своєї сутності, можливість впливати на суспільство та багато іншого.

Щоб стати членом програми потрібно: 1. Заповнити анкету на сайті: http://bit.ly/rcrtmnt 2. Пройди співбесіду з представником організації. 3. Assesment center – інтерактивні ігри. 4. Local Induction Conference – вступна конференція, де будуть розглядатися всі деталі участі в організації.

AIESEC (АЙСЕК) – це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація надає студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку своїх лідерських якостей.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Академія митної служби України запрошує на міжнародну конференцію
  • У Києві відкрилися шкільні базари
  • В Києві відбулася молодіжна акція "Пам’ятати. Відродити. Зберегти"
  • 21 лютого – Міжнародний день рідної мови
  • У столиці відкрилась виставка архівних документів і матеріалів "На вічному шляху до Тараса"
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина