У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студент з Івано-Франківська розробив мобільний додаток для церкви  Русская версия

Студент з Івано-Франківська розробив мобільний додаток для церкви
Архів новин

Студент історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (КНУ) Володимир Шемаров створив додаток, що дозволяє дізнатися розклад богослужінь столичного Свято-Троїцького храму (на Троєщині), поставити запитання батюшці, дистанційно подати записку за здоров’я чи за упокій.

"Настоятель Свято-Троїцького храму відразу благословив нас на створення додатка, оскільки він сприяє контакту молоді та церкви. У той же час допомагає тим, хто з якихось причин не може прийти до храму. Але при цьому потрібно розуміти, що такий сервіс у жодному разі не замінює відвідування церкви", – розповів Володимир Шемаров.

"Після того як у квітні наша розробка почала функціонувати, ми зробили оголошення в храмі, і через деякий час додаток стали завантажувати і посилати імена тих, за кого треба помолитися. Багато хто дивувався і не міг повірити, що таке можливе. Поки що користувачів не багато: аудиторія специфічна. Але динаміка позитивна: додаються чотири-п’ять осіб на день. Ми дуже раді. Приємно отримувати позитивні відгуки на пошту. Ще приємніше, коли люди підходять в храмі, щоб сказати, яку корисну річ ми зробили, особливо для молоді. Взагалі, ми плануємо незабаром забезпечити таким додатком якомога більше православних храмів", – повідомив автор додатку.

За матеріалом Факты и комментарии.
Новини за темою:
  • Студент "замінував" школу в Донецькій області
  • Студенти України розробили революційну програму CrossView
  • 45% студентів першого курсу бюджетної форми навчання Львівського національного університету - пільговики
  • 80% студентів Черкаського національного університету навчатимуться на державній основі
  • 80 тис. українських студентів об’єдналися заради євроінтеграції
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина