У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Криму проведуть конкурс міждисциплінарних досліджень  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Рада Міністрів Криму і Російський гуманітарний науковий фонд підписали угоду про проведення в 2015 році цільового конкурсу проектів міждисциплінарних досліджень "Крим в історії, культурі та економіці Росії". Про це повідомила прес-служба Ради Міністрів Криму.

Метою конкурсу є підтримка наукових досліджень і проектів терміном виконання від одного року до трьох років, спрямованих на вивчення ролі та місця Криму в історії, культурі та економіці Росії; поширення гуманітарних знань в суспільстві, збереження і підтримку ефективної роботи гуманітарних наукових шкіл, наукових колективів та окремих науковців, що володіють високим науковим потенціалом.

Конкурс проводиться за такими галузями гуманітарних знань: історія, археологія, етнографія, економіка, філософія, соціологія, політологія, правознавство, наукознавство, філологія, мистецтвознавство, комплексне вивчення людини, психологія, фундаментальні проблеми освіти, соціальні проблеми здоров’я та екології людини.

Брати участь у конкурсі можуть російські вчені, які постійно проживають і працюють на території Російської Федерації, незалежно від їх віку, вченого звання, наукового ступеня, посади, відомчої приналежності організації, в якій працює вчений.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • Латиниця чи кирилиця? У МОН відбулись слухання щодо майбутнього кримськотатарської мови
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5416

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина