У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Генічеську готові прихистити українських бойових дельфінів  Русская версия

У Генічеську готові прихистити українських бойових дельфінів
Архів новин

Власник дельфінарію "Оскар-Генічеськ" готовий надати тимчасовий притулок українським бойовим дельфінам із анексованого Росією Севастополя. Про це у телефонній розмові з кореспондентом видання "УкрІнформ" розповів перший заступник голови Генічеської райдержадміністрації Дмитро Юнусов.

"Цю акцію планується здійснити через Міністерство оборони України. Дельфінів повертатимуть Україні у такий спосіб, як було повернуто захоплену Росією у Криму українську військову техніку. "Оскар-Генічеськ" готовий прийняти цих дельфінів", – розповів Юнусов.

Водночас він зазначив, що бойові дельфіни із Севастополя можуть утримуватися в Генічеській Гірці лише тимчасово – дельфінарій непристосований для утримання тварин взимку.

Як повідомлялося, бойові дельфіни перебувають у Севастополі у науково-дослідному центрі Міністерства оборони України. Дельфінарій "Оскар-Генічеськ" офіційно розпочне свою роботу після урочистого відкриття 21 червня 2014 року.

На цей час у світі існують два центри підготовки бойових дельфінів – у США та Севастополі.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • 1 листопада у Львові відбудеться піша хода до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям
  • 1 серпня Кабмін заслухає звіт Міносвіти про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року
  • 1,5% студентів українських ВНЗ - іноземці
  • 1-10 липня відбудеться філософська школа "Прощення, солідарність, громадянська відповідальність: український контекст"
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина