У базі 27612 реферата, 363 підручника

 24 червня у Львові відбудеться семінар "Сучасні підходи до організації...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

24 червня 2014 року у Львові в рамках проекту "Громадський моніторинг місцевих бюджетів Львівської області" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", відбудеться семінар "Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні".

Місце та час проведення "круглого столу": Львів, вул. Козельницького, 4, в приміщенні Інституту регіональних досліджень НАН України, 3 поверх, зал засідань, з 10:00 до 15:00.

Для участі у семінарі запрошуються представники громадських організацій, місцевих органів влади, депутати обласних рад, фахівці з питань бюджетного процесу провідних вищих навчальних закладів та наукових інституцій Львівського області.

Головною метою семінару є презентація результатів громадського моніторингу бюджетів міст обласного значення Львівської області, обговорення проблем та перспектив застосування в Україні бюджетної адвокації як методу формування громадських бюджетів, налагодження співпраці між місцевими органами влади та громадськими організаціями.

Кожний учасник семінару отримає інформаційно-аналітичне видання "Громадський моніторинг бюджетів міст обласного значення Львівської області", що було видано в рамках проекту.

Для реєстрації участі у семінарі просимо до 20.06.2014 надіслати Вашу інформацію (ПІБ, контактний телефон, місце праці та посада) на email: kivanlviv@gmail.com (Іван Кульчицький).

Інформація про проект на блозі: www.lvivbudget.blogspot.com

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Заступник Д.Табачника заборонив ВНЗ проводити семінари і наукові конференції
  • 8 травня відбудеться мітинг під стінами міністерства освіти України
  • 20 березня у Львові відбудеться презентація рейтингу прозорості ВНЗ України
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина