У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Ігор Швайка: Ректори аграрних вишів повинні підтвердити свої повноваження...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

16 червня 2014 року Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з ректорами аграрних вищих навчальних закладів. Під час зустрічі обговорювались питання співпраці ВНЗ з міністерством, атестації педагогічних працівників, невиконання державного замовлення та розподілу додаткових пільгових місць. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

На нараді міністр заявив, що ректори повинні підтвердити свої повноваження на виборах у підпорядкованих навчальних закладах.

"У міністерстві є інформація про численні порушення щодо діяльності відокремлених структурних підрозділів (не налагоджена система контролю та звітності). Академія аграрних наук та аграрні вищі навчальні заклади повинні припинити чутки про непрозорість та задіяність керівництва у незаконних схемах. Керівники ВНЗ повинні йти на перевибори, а причетні до будь-якої незаконної діяльності, як-от, використання адміністративного ресурсу, повинні понести відповідальність", – заявив Ігор Швайка.

Міністр відзначив, що метою таких змін є ротація кадрів, завдяки якій аграрні виші стануть більш самоврядними і будуть діяти командно, а отже, і більш ефективно.

"Необхідно, щоб активне студентство створювало у вільний від навчання час профспілкові організації та осередки політичної діяльності, що у будь-який час будуть незручними владі, але стануть надійним контролем у її діяльності. Вже за кілька місяців зможемо заявити, що ректор в університеті є першим серед рівних", – заявив міністр.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
  • Ющенко звільнив ректора академії СБУ
  • Юрій Рахівський став ректором Прикарпатського юридичного інституту
  • Чотири кити. На чому МОН планує організувати нову модель фінансування вишів
  • Чому директору школи заборонено викладати?
 17.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина