У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Луганський національний університет відкриває додаткові пункти прийому...  Русская версия

Луганський національний університет відкриває додаткові пункти прийому документів для абітурієнтів
Архів новин

Піклуючись про безпеку абітурієнтів, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (ЛНУ) відкриває додаткові пункти прийому документів у великих містах області. Про це повідомили в приймальній комісії ВНЗ.

Тепер вступники зможуть подавати документи не тільки у базовому університеті, що знаходиться в Луганську, але і в периферійних містах області. До їх числа потрапили Лисичанськ, Старобільськ, Стаханов, Рубіжне, Брянка та Ровеньки. Ці міста обрали не випадково, саме в них працюють структурні підрозділи ЛНУ, пояснили у ВНЗ.

"Випускники шкіл, прийшовши в будь-який пункт, можуть подати документи в університет або у будь-який його підрозділ. Припустимо, абітурієнт з Брянки хоче вчитися в кулінарному ліцеї при ЛНУ, він приходить в брянківський коледж нашого ВНЗ і подає документи на обрану спеціальність. Таке нововведення захистить абітурієнтів від небезпечних поїздок в обласний центр і, тим самим, значно полегшить процедуру прийому документів до нашого університету", – зазначила відповідальний секретар приймальної комісії ЛНУ Марія Сперанська-Скарга.

Також у ВНЗ рекомендували уважно стежити за новинами в сфері освіти, тому що ситуація змінюється щодня.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Студенти з нескладеною математикою частіше не закінчують університет
  • У Прикарпатському національному університеті створили сучасну наукову лабораторію синтезу термоелектричних матеріалів
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
  • За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ
  • Прокуратура вимагає повернути з незаконного володіння два гуртожитки Національного авіаційного університету
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №5483

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина