У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Луганський національний університет відкриває додаткові пункти прийому...  Русская версия

Луганський національний університет відкриває додаткові пункти прийому документів для абітурієнтів
Архів новин

Піклуючись про безпеку абітурієнтів, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (ЛНУ) відкриває додаткові пункти прийому документів у великих містах області. Про це повідомили в приймальній комісії ВНЗ.

Тепер вступники зможуть подавати документи не тільки у базовому університеті, що знаходиться в Луганську, але і в периферійних містах області. До їх числа потрапили Лисичанськ, Старобільськ, Стаханов, Рубіжне, Брянка та Ровеньки. Ці міста обрали не випадково, саме в них працюють структурні підрозділи ЛНУ, пояснили у ВНЗ.

"Випускники шкіл, прийшовши в будь-який пункт, можуть подати документи в університет або у будь-який його підрозділ. Припустимо, абітурієнт з Брянки хоче вчитися в кулінарному ліцеї при ЛНУ, він приходить в брянківський коледж нашого ВНЗ і подає документи на обрану спеціальність. Таке нововведення захистить абітурієнтів від небезпечних поїздок в обласний центр і, тим самим, значно полегшить процедуру прийому документів до нашого університету", – зазначила відповідальний секретар приймальної комісії ЛНУ Марія Сперанська-Скарга.

Також у ВНЗ рекомендували уважно стежити за новинами в сфері освіти, тому що ситуація змінюється щодня.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
  • 14 студентів Університету імені Альфреда Нобеля отримали подвійні європейські дипломи
  • Про долю переміщених університетів в Україні розповів Єгор Стадний
  • МОН рекомендує знайомити дошкільнят з національними святами
  • У Міністерстві відбувся семінар щодо інтегрування стартапів в університетську структуру
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам не стоит беспокоиться о развитии отношений или о планах на праздник: несмотря на отдельные сюрпризы, в целом все идет так, как нужно, и даже лучше. Может удивить партнер, друг, родственник или соперник. Во второй половине дня не исключен... далі
Інші гороскопи

Хмарина