У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У Києві від менінгіту померла студентка професійного училища  Русская версия

У Києві від менінгіту померла студентка професійного училища
Архів новин

У Києві від менінгіту померла 15-річна дівчина, студентка одного з професійних училищ. Лікарі твердять, що дівчина "згоріла" за кілька годин.

По обіді у неї піднялась висока температура, а ввечері у лікарні її не стало. В училищі, де вчилась дівчина, виявили 5 носіїв інфекції, що вражає оболонку мозку, – викладачку і чотирьох студентів. Їм призначили курс антибіотиків. У навчальному закладі провели дезінфекцію.

Менінгіт передається повітряно-крапельним шляхом, на початку хвороби нагадує звичайну застуду. В столиці це четверта смерть дитини від менінгіту з початку року. Торік не було жодного смертельного випадку. В санепідемстанції твердять, що про епідемію не йдеться. Для менінгококової інфекції типова циклічність – спалахи захворювання відбуваються кожні 7-14 років. Востаннє пік захворюваності у Києві був одинадцять років тому.

За матеріалом ТСН.
Новини за темою:
  • Студентка з оцінками «відмінно» за всі іспити не отримає стипендію
  • Києво-Могилянська бізнес-школа започаткувала новий освітній проект.
  • МВС: у Києві на будівництві гуртожитку ВНЗ вкрав з бюджету 14 млн грн
  • Діти-парламентарі презентували міській владі пропозиції щодо розбудови Києва
  • 27 червня в Києві відбудеться Молодь Fest
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2956

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина