У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Києві від менінгіту померла студентка професійного училища  Русская версия

У Києві від менінгіту померла студентка професійного училища
Архів новин

У Києві від менінгіту померла 15-річна дівчина, студентка одного з професійних училищ. Лікарі твердять, що дівчина "згоріла" за кілька годин.

По обіді у неї піднялась висока температура, а ввечері у лікарні її не стало. В училищі, де вчилась дівчина, виявили 5 носіїв інфекції, що вражає оболонку мозку, – викладачку і чотирьох студентів. Їм призначили курс антибіотиків. У навчальному закладі провели дезінфекцію.

Менінгіт передається повітряно-крапельним шляхом, на початку хвороби нагадує звичайну застуду. В столиці це четверта смерть дитини від менінгіту з початку року. Торік не було жодного смертельного випадку. В санепідемстанції твердять, що про епідемію не йдеться. Для менінгококової інфекції типова циклічність – спалахи захворювання відбуваються кожні 7-14 років. Востаннє пік захворюваності у Києві був одинадцять років тому.

За матеріалом ТСН.
Новини за темою:
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
  • У школах Києва розпочали вимірювати температуру
  • Школи Києва стали краще обігрівати
  • У Києві поновилося безкоштовне харчування більше 11,5 тисяч школярів
  • В Києві відбулася молодіжна акція "Пам’ятати. Відродити. Зберегти"
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина