У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У КНУКіМ готуватимуть інформаціологів-аналітиків з інформаційної безпеки  Русская версия

У КНУКіМ готуватимуть інформаціологів-аналітиків з інформаційної безпеки
Архів новин

На базі Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) відбулося засідання експертної ради з реформування бібліотечно-інформаційної системи в Україні. Її метою є формування змісту та методів навчання майбутніх фахівців, впровадження нового освітнього стандарту та включення його до світового освітнього процесу.

Під час заходу експертна рада розглянула шляхи приведення змісту освіти майбутніх фахівців до сучасних реалій та запропонувала ряд змін щодо підготовки національних кадрів бібліотечно-інформаційної галузі. Були прийняті рішення модернізації навчальних планів та підготовки інформаціологів-аналітиків, спеціалістів з інформаційної безпеки.

Ініціатором створення експертної ради став почесний ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський, який зазначив, що назріла необхідність радикальної реформи підготовки національних кадрів бібліотечно-інформаційної сфери.

"Ми бачимо інформаційні війни, їхні наслідки. Ми в них, на жаль, програємо. Якщо нас турбує майбутнє країни, ми повинні радикально змінити ситуацію. Київський національний університет культури і мистецтв уже цього року розпочне підготовку інформаціологів-аналітиків з інформаційної безпеки. Зміни, які були запропоновані експертною радою, сприятимуть вихованню фахівців нової генерації, висококласних національних кадрів інформаційно-аналітичної сфери. Розробка нового освітнього стандарту посилить інформаційну безпеку нашої країни, сприятиме просуванню суспільних цінностей українського суспільства та формуванню позитивного іміджу держави за кордоном", – сказав Михайло Поплавський.

До обговорення актуальних питань були запрошені знані як в Україні, так і за кордоном науковці, чимало з яких, до речі, є випускниками КНУКіМ: завідувач відділу Національної бібліотеки України ім. В.Вернадського Тетяна Гранчак, керівник управління регіональної та культурно-просвітницької роботи Міністерства культури України Лариса Нікіфоренко, координатор програм відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Валентина Пашкова, завідувач відділу наукового опрацювання документів Національної бібліотеки України ім. В.Вернадського Олег Сербін, директор наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) Тетяна Ярошенко та інші.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • "Дні інформаційного суспільства" у НАДУ
  • 10 грудня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться конференція з питань безпеки
  • 13 вересня у Києві пройде "круглий стіл" щодо безпеки дітей в інформаційному просторі
  • 14-15 квітня у Києві відбудеться форум "Нові горизонти інформаційно-комунікаційних технологій в освіті"
  • 150 школярів відвідали Львівський університет безпеки життєдіяльності
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Близнюки (21.05 - 21.06) Близнюки (21.05 - 21.06)
Близнецов ждет резкий подъем активности. Не исключено желание двигаться с одинаковой скоростью в нескольких направлениях одновременно. Побочным эффектом энтузиазма может быть нервозность, опрометчивость, стратегический просчет. Звезды предостерегают... далі
Інші гороскопи

Хмарина