У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міносвіти України планує знову зробити середню школу 12-річною  Русская версия

Міносвіти України планує знову зробити середню школу 12-річною
Архів новин

Міністерству освіти і науки України слід переглянути підходи до навчання в школі. Про це в інтерв’ю ZN.UA повідомив глава Міносвіти Сергій Квіт.

На питання, чи планується повернення до 12-річної середньої школи, міністр відповів: "Звичайно, планується, оскільки наша освітня система повинна бути співзвучна з європейською системою. Інша справа, що в цьому питанні є професійна і політична складова".

"Тема 12-річки була жахливо вульгаризирована Табачником. Цей дванадцятий рік формально був перенесений на дошкільну освіту. І якби європейські фахівці та експерти нас запитали, який у нас термін навчання, вони б отримали відповідь – 12-річний. Але насправді дошкільнятам не приділяється належної уваги", – вважає С.Квіт.

За його словами, міністерству слід переглянути підходи до навчання в школі, розробити нові навчальні плани, підручники, орієнтовані на 12 років, а також знайти кошти на все це, нарешті.

"Тема впровадження 12-річної школи буде підніматися. Але не зараз. На сьогодні ця задача не першочергове. Є речі, які треба вирішувати негайно: прийняти закон про вищу освіту, розібратися в корупційних схемах у сфері освіти", – резюмував він.

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • Як пройшли всеукраїнські змагання із надання домедичної допомоги для школярів
  • Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
  • На міжнародній виставці УДПУ удостоєний звання «Лідер вищої освіти України»
  • В Україні тестують унікальний сервіс, який об`єднає всі школи
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

- График работы : понедельник - отдыхаем после выходных, вторник - готовимся к работе, среда- работаем, четверг - отдыхаем после работы, пятница - готовимся к выходным...
Голос из строя:
- И долго мы так пахать будем?
Інші анекдоти

Хмарина