У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вченим з NASA вдалося відтворити запах атмосфери супутника Сатурна Титану  Русская версия

Вченим з NASA вдалося відтворити запах атмосфери супутника Сатурна Титану
Архів новин

В ході лабораторних експериментів дослідники NASA змогли відтворити спектральний підпис суміші речовин, присутніх в атмосфері Титану, і класифікувати її невідомий компонент.

Експерти повідомляють на сайті NASA, що відтворити склад атмосфери Титана у них вийшло завдяки аналізу компонентів, які відібрав апарат Cassini-Huygens, що пройшов крізь атмосферу супутника Сатурна.

Дані, які отримали фахівці, показали, що помаранчеві гази – це суміш нітрилів і вуглеводнів. Що стосується коричневих газів, то їх склад достеменно поки що не відомий. Щоб їх відтворити, вчені проводять безліч експериментів, однак це видається досить складним процесом, оскільки число комбінацій практично нескінченно.

Зазначимо, що у NASA вважають будь-яке дослідження Титану особливо цінним, оскільки планета має всі ознаки наявності на ній життя, причому в абсолютно несподіваних формах.

За матеріалом Informing.ru.
Новини за темою:
  • Генетики зрозуміли, чому люди по-різному реагують на запахи
  • NASA показало унікальні кадри виверження на Сонці
  • На дні Маріанської западини знайшли загадкових істот
  • NASA: Міжнародна космічна станція обійдеться і без Росії
  • Ученим вдалося "зупинити час"
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина