У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Франції страйк залізничників ускладнив проведення іспитів у старшій школі  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Шостий день страйку залізничників поставив під загрозу проведення випускних іспитів за курс старшої школи у Франції. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

За їх даними, щоб уникнути зриву іспиту і полегшити стрес для молоді, державне підприємство, що завідує залізницями Франції (SNCF), виділило потяги, які гарантовано вирушать до місця призначення. Разом з тим школярам, які поспішають на атестацію, роздадуть понад 150 тисяч наклейок, які забезпечують учням пріоритет при проїзді в поїздах.

Як стало відомо, Національні збори (нижня палата парламенту) на цьому тижні приступить до розгляду законопроекту про реструктуризацію залізничного сектора з метою вирішити проблему заборгованостей і, з одного боку, зробити галузь більш керованою, а з іншого – відкритою для конкуренції.

Для цього, зокрема, передбачена реформа "Залізничної мережі Франції" (RFF), яка володіє шляхами і обслуговує їх, і Національної компанії французьких залізниць (SNCF), яка виступає оператором мереж. Однак залізничники вважають, що в його нинішньому вигляді законопроект вирішенню існуючих проблем не сприятиме.

За матеріалом Комментарии.
Новини за темою:
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
  • Італійські вчителі провели страйк проти реформи освіти
  • У Франції з’явилося "батьківське таксі" для школярів
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Мужик имел много женщин, и вот как то прилетает к нему Ангел и говорит: Слушай мужик, если ты ещё хоть с одной женщиной переспишь, я тебя в Ад отправлю, там тебя чёрт на сковородке жарить будет.
Идёт мужик по улице, а еа встречу ему девушка красивая в мини. Ну не удержался кинул червонец, она наклонилась поднимать, а он подбежал сделал своё дело и дальше идёт. Прилетает опять Ангел и говорит... далі
Інші анекдоти

Хмарина