У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У школах Києва навчаються 197 дітей зі східних регіонів та Криму  Русская версия

У школах Києва навчаються 197 дітей зі східних регіонів та Криму
Архів новин

У школах Києва станом на сьогоднішній день навчається 197 дітей зі східних регіонів України та Криму. Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА), керівник апарату Оксана Долінська.

"Зараз, якщо відняти дітей-випускників, у Києві навчаються 197 дітей зі сходу та Криму", – заявила Долінська.

Понад 1500 студентів з Криму перевелися в університети на материковій частині України. Про це повідомила заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

І.Совсун зазначила, що студенти зверталися на "гарячу лінію міністерства", через яку і відбувалася організація переведення.

За її словами, міністерство не вживало заходів щодо переведення студентів з Донецької та Луганської областей. Студенти зі східних регіонів можуть переводитися в інші ВНЗ в індивідуальному порядку.

Відзначимо, що тепер кримські студенти, які навчаються на материковій частині України, при поверненні в Крим повинні заповнювати міграційну карту на 90 днів.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
  • Лілія Гриневич: 33,5% сільських дітей навчаються у класах, де менше 10 учнів
  • У Києві відкрито Корейський освітній центр
  • Створювати музей науки в Києві допоможе експертна група при МОН
  • У школах нацменшин збільшаться години викладання української
 16.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина