У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Львівському національному університету імені Івана Франка представили нового...  Русская версия

Львівському національному університету імені Івана Франка представили нового ректора
Архів новин

Відбулося урочисте засідання вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ), під час якого було офіційно представлено нового ректора.

Заступник начальника управління Міністерства освіти і науки України (МОН) Ігор Кабанов подякував Василю Височанському, проректору університету, який досі виконував обов’язки ректора, та офіційно представив колективу ЛНУ імені Івана Франка нового ректора – доктора філософських наук, професора Володимира Мельника.

Нагадаємо, що 27 травня 2014р. на конференції трудового колективу університету делегати більшістю голосів підтримали кандидатуру саме Володимира Мельника.

Ігор Кабанов зачитав наказ Міносвіти від 11 червня, відповідно до якого ректором ЛНУ імені Івана Франка терміном на п’ять років відповідно до контракту призначено Володимира Мельника.

Останній у своєму слові подякував за роботу багаторічному ректорові університету Іванові Вакарчуку та його команді.

Звертаючись до присутніх деканів факультетів, представників Вченої ради, він зазначив, що усім потрібно спільно працювати, щоб університет розвивався як європейський навчальний заклад.

"Університет завжди був осередком, де нуртувала національно-демократична думка. Я переконаний, що цю функцію буде продовжено. Потрібно зберегти і розвивати традиції, якими пишається наш колектив – розвивати культуру і мову нації, якості відповідальності та професійності кожного працівника університету", – зазначив Володимир Мельник.

За матеріалом Львівська Газета.
Новини за темою:
  • Визначено прохідний бал для навчання в Івано-Франківському медичному університеті
  • Визначено прохідні бали для вступу в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • Вартість навчання у Луганському медуніверситеті збільшилася в середньому на 30%
  • Професор Іван Ющук видав збірник вправ з української мови
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

СУМЕРКИ v0.1
Грати у онлайн гру СУМЕРКИ v0.1
Інші ігри

Хмарина