У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Київ вимагає від російської влади негайно повернути незаконно вивезених...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українська сторона до кінця дня п’ятниці очікує на офіційну реакцію Росії на вимогу повернути незаконно вивезених в Ростовську область РФ українських дітей-сиріт з м.Сніжне (Донецька область).

"Якщо російські посадовці не хочуть увійти в історію поряд з африканськими та азіатськими диктаторами, які займалися, крім військових злочинів, ще й тероризмом, крадіжкою дітей, мирного населення, у них є 48 годин для того, щоб передати українських дітей-сиріт нашому Генеральному консулу, який зараз знаходиться в Ростовській області", – заявив міністр юстиції Павло Петренко на брифінгу в п’ятницю в Києві.

Міністр підкреслив, що в іншому разі Київ буде приймати адекватні заходи, аж до звернення в європейські суди, міжнародні інституції.

За його словами, російська сторона в даному випадку порушила цілий ряд міжнародних договорів, зокрема, Конвенцію ООН щодо захисту дітей, Декларацію з протидії насильницького вивезення і переміщення людей.

Як повідомлялося, 12 червня група дітей з м.Сніжне, які направлялися на оздоровлення в Дніпропетровську область, була перехоплена озброєними людьми. Згодом автобус з дітьми відправився на КПП "Довжанський" (Луганська область).

У МЗС України повідомили, що станом на цей час, "викрадені діти знаходяться у м.Донецьк Ростовської області Російської Федерації".

У зв’язку з тим, що факт незаконного перевезення українських дітей в Росію встановлено, МЗС України невідкладно направив вербальну ноту Міністерству закордонних справ Російської Федерації з настійною вимогою вжити "невідкладних вичерпних заходів з метою забезпечення негайного повернення дітей в Україні і притягнення до відповідальності осіб, причетних до сприяння їх незаконному в’їзду на територію Російської Федерації".

За матеріалом Интерфакс-Украина.
Новини за темою:
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Мітингуючі біля стін київської мерії вимагають зберегти муніципальні надбавки вчителям на рівні 2008 року
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • Київський університет ім. Б.Грінченка встановить рекорд "Найбільша кількість пасхальних яєць на дереві"
  • 27 травня у Київському районі Донецька не працюватимуть школи
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина