У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені дізналися, як врятувати світ від комарів  Русская версия

Вчені дізналися, як врятувати світ від комарів
Архів новин

Група дослідників з Імперського коледжу Лондона (Британія) знайшла спосіб порятунку від переносника багатьох небезпечних захворювань – комарів.

Вчені ввели в геном африканських малярійних комарів Anopheles gambiae ген слизевика, що кодує виробництво ферменту ендонуклеази. Розпізнавши певну послідовність нуклеотидів в ланцюжок ДНК, ендонуклеаза розрізає цей ланцюжок. Завдяки вдалому збігу, цільова послідовність цієї ендонуклеази є лише в X-хромосомах комарів, де зустрічається дуже часто. Фермент активується під час формування сперми комах – і "вирізає" більшу частину майбутніх жіночих особин, які, як відомо, і є кровоссальними розповсюджувачами малярії.

Ідея контролю популяції комарів за рахунок генетичних дефектів, що викликають непропорційну появу на світ комах різних статей, зародилася близько 60 років тому, однак на практиці була реалізована лише зараз, повідомляє журнал "Популярна механіка".

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • Учені виявили нове підтвердження передбачень майя про "кінець світу"
  • В Японії створена перша у світі штучна сітківка ока
  • Мережа "Universitas 21" опублікувала рейтинг академічної освіти країн
  • Вчені зняли на відео швидкість світла
  • Папа Франциск оголосив місце проведення наступного Всесвітнього дня молоді
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина