У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені дізналися, як врятувати світ від комарів  Русская версия

Вчені дізналися, як врятувати світ від комарів
Архів новин

Група дослідників з Імперського коледжу Лондона (Британія) знайшла спосіб порятунку від переносника багатьох небезпечних захворювань – комарів.

Вчені ввели в геном африканських малярійних комарів Anopheles gambiae ген слизевика, що кодує виробництво ферменту ендонуклеази. Розпізнавши певну послідовність нуклеотидів в ланцюжок ДНК, ендонуклеаза розрізає цей ланцюжок. Завдяки вдалому збігу, цільова послідовність цієї ендонуклеази є лише в X-хромосомах комарів, де зустрічається дуже часто. Фермент активується під час формування сперми комах – і "вирізає" більшу частину майбутніх жіночих особин, які, як відомо, і є кровоссальними розповсюджувачами малярії.

Ідея контролю популяції комарів за рахунок генетичних дефектів, що викликають непропорційну появу на світ комах різних статей, зародилася близько 60 років тому, однак на практиці була реалізована лише зараз, повідомляє журнал "Популярна механіка".

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • Міністерство освіти Чехії ускладнить мовний іспит для іноземців
  • Створено Рейтинг ефективності національних систем освіти 2014 року
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • Астрономи встановили точну форму найхолоднішого об’єкту у Всесвіті
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

the egg
Грати у онлайн гру the egg
Інші ігри

Хмарина