У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт: Усі абітурієнти, включаючи випускників з Донбасу та Криму...  Русская версия

Сергій Квіт: Усі абітурієнти, включаючи випускників з Донбасу та Криму, матимуть можливість здати ЗНО
Архів новин

Міністр освіти та науки України Сергій Квіт стверджує, що усі абітурієнти, включаючи випускників з Донбасу та окупованого Криму, матимуть можливість здати зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

"Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників з Донбасу буде проходити в цьому році з 1 по 15 липня. Усі матимуть змогу його пройти, але кількість абітурієнтів очікується менша, ніж минулого року", – зазначив Сергій Квіт під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

"Поки що триває перша сесія ЗНО, котра почалась 3 червня. Друга сесія тестування триватиме з 1 до 15 липня. Усі, хто не встиг і відповідним чином перереєструвався, зможуть здати ЗНО у липні. Наразі не відбувається масового переводу студентів з Донбасу в інші університети України. Я особисто отримую повідомлення через соціальні мережі від абітурієнтів з питаннями "Як перевестися до іншого ВНЗ?", "До кого звертатись?". Ми разом з обласними управліннями освіти контролюємо ці процеси та вирішуємо проблеми, які виникають", – зазначив Сергій Квіт.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в інших регіонах України зареєструвалось 7 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей. Сергій Квіт додав, що початково для проходження ЗНО у 2014 році було зареєстровано понад 35 тисяч випускників зі східних регіонів України. У цей же час з Криму для здачі ЗНО зареєструвалось всього 600 випускників. За словами міністра, йому важко пояснити таку тенденцію зменшення кількості абітурієнтів до українських ВНЗ.

"Можливо, просто не захотіли вступати", – припустив керівник Міністерства освіти та науки України.

Міністр також підкреслив, що цього року вступна кампанія для студентів з Криму та Донбасу буде гнучкою, враховуючи анексію Криму та ситуацію в Луганській та Донецькій областях.

"Якщо в абітурієнтів не буде можливості здати тести під час другої сесії, буде проведена третя сесія тестування – в університетах, куди випускники бажають вступити", – підкреслив Сергій Квіт.

Відповідаючи на питання про реформування системи освіти, міністр зазначив, що наступного тижня на сесію Верховної Ради буде винесено проект закону "Про вищу освіту". "Я дуже сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає цю законодавчу ініціативу у другому читанні. Українська система освіти потребує негайних реформ і відповідний закон буде цьому сприяти. Ми і надалі будемо підтримувати якісні університети і якісні освітні програми", – зазначив Міністр Сергій Квіт.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • 22 квітня відбудеться прес-конференція "Професійні стандарти соціальної комунікації"
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • Десятки абітурієнтів на Львівщині не допустили до зовнішнього незалежного оцінювання
  • Сергій Квіт: Табачник називає реформою вищої освіти реформу свого міністерства
  • І.Лікарчук: Вступна кампанія 2011-го поставила абітурієнтів у нерівні умови
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня Стрельцы получат подтверждение своих прав, привилегий или преимуществ, могут праздновать творческую, любовную или иную удачу. Не стоит проявлять застенчивость, если лавры победителя вами честно заслужены. Вечером лучше не уклоняться... далі
Інші гороскопи

Хмарина