У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У міліцейській академії розпочали нові курси навчання міліціонерів по поводженню...  Русская версия

У міліцейській академії розпочали нові курси навчання міліціонерів по поводженню з мітингувальниками
Архів новин

Як охороняти порядок на блокпостах тепер навчають в міліцейській академії під Києвом. Ще півроку тому потреби в підготовці таких навичок у правоохоронців не було. Тепер, пояснює керівництво Академії внутрішніх справ України, вміння затримати злочинців чи припинити напад на блокпостах є актуальним для роботи працівника правоохоронних органів.

Відтепер правоохоронців навчають не бити, а відтісняти галасливих мітингувальників.

Нинішні міліціонери, які спостерігають за навчанням, не з таким запалом рвуться на Схід, як юні курсанти. Хоча зізнаються: буде наказ – поїдуть і в зону АТО. Зокрема у ті міста, в яких міліція перейшла на бік сепаратистів. Хоча такі дії східних колег у столиці сприймають по-своєму.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • У ЗНУ на конкурсі молодіжних проектів представили штучне дерево-генератор та дизайнерські лавки для міста
  • 25 квітня Лілія Гриневич разом із Геннадієм Зубко проведуть селектор з регіонами щодо запуску проекту «Новий освітній простір»
  • Львівські фотографи перемогли у престижному міжнародному конкурсі
  • На сайті МОН оновлено перелік освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»
  • В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Отправляются Американец, Русский и Испанец в кругосветку. Каждый участник берёт с собой всё, что пожелает. Американец пригласил всех своих любовниц, Русский взял полное собрание Чайковского и шахматы, а Испанец-сигары.
Через год возвращаются.
Американец кое-как сползает с корабля, а за ним сходят все его женщины с двумя-тремя детьми каждая. Русский сходит с корабля в абсолютно невменяемом... далі
Інші анекдоти

Хмарина