У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Особливості проходження перереєстрації для участі в ЗНО для абітурієнтів...  Русская версия

Особливості проходження перереєстрації для участі в ЗНО для абітурієнтів з Луганської та Донецької областей
Архів новин

Як відомо, через складну військово-політичну ситуацію в Донецькій та Луганській областях України проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для абітурієнтів, які проживають на цих територіях, було скасовано.

Таким абітурієнтам надана можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання на території інших областей України впродовж додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка відбудеться з 1 до 15 липня 2014р. Перереєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання в інші регіони України триватиме до 15 червня 2014 року.

Для участі в додатковій сесії необхідно пройти процедуру перереєстрації. Чинними нормативними документами передбачено, що для перереєстрації абітурієнтам потрібно на своїй інформаційній сторінці, розміщеній на офіційному сайті УЦОЯО, указати інший (крім Луганська чи Донецька) обласний центр або населений пункт, у якому вони хочуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії. Також нормативними документами передбачено, що перереєстрація буде завершеною, коли абітурієнт роздрукує заяву про перереєстрацію та надішле її будь-яким поштовим оператором до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, доклавши копію отриманого під час реєстрації на основну сесію Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти наполегливо просить усіх абітурієнтів з розумінням поставитися до таких вимог і виконати всю процедуру перереєстрації. Це гарантує уникнення помилок і недоречностей під час організації зовнішнього оцінювання.

Однак, зважаючи на ситуацію, що складається на окремих територіях Луганської та Донецької областей, неможливість своєчасного надсилання заяви та копії Сертифіката, Український центр оцінювання якості освіти гарантує, що обов᾿язково перереєструє для участі в додатковій сесії й тих, хто не зміг повністю пройти цю процедуру. За таких умов усі питання з абітурієнтом Центр буде вирішувати з допомогою мобільного зв᾿язку та спілкування на інформаційних сторінках.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • 1 грудня оприлюднять інформацію щодо умов реєстрації та особливостей проходження ЗНО
  • 10 квітня Павло Полянський візьме участь у роботі прямої телефонної лінії Кабміну
  • 10 червня відбудеться дискусія "Освіта" за участі С.Квіта та І.Малковича
  • 10-20% абітурієнтів у львівських ВНЗ - трійочники
  • 1135 черкаських випускників взяли участь у пробному тестуванні
 13.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Налоговый инспектор разговаривает с НР:
- Так вы хотите меня убедить, что 5 мерседесов,
1 лимузн, 3 квартиры в центре и 2 виллы на островах куплены на ваши
честно заработанные деньги?
- А чьи же еще?!
- Народные.
- Да ты чё, обалдел. Откуда у народа такие деньги?
Інші анекдоти

Хмарина