У базі 27618 реферата, 364 підручника

 17 червня в бізнес-школі МІМ-Київ відбудеться Клубна зустріч МІМівської...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

17 червня 2014 року о 17:00 в бізнес-школі МІМ-Київ відбудеться Клубна зустріч МІМівської HR-спільноти, обмін практиками роботи зі стресовим станом бізнесу та менеджменту.

Тема: "Хто врятує рятувальника" або Робота зі стресовим станом бізнесу: як HR може допомогти бізнесу, колегам, собі. Обмін практиками.

Цільова аудиторія – керівники усіх рангів, HR-менеджери та директори; усі, хто сьогодні розуміє необхідність заходів з управління стресом у бізнесі.

Мета – надання практичної підтримки керівникам, що опинилися в ролі "рятувальника" всередині бізнесу в кризовій ситуації. Акумуляція способів та інструментів – від міжнародної практики використання "кризових" бізнес-інструментів, продовжуючи українським "живим" працюючим досвідом та порадами від практиків.

За останні роки криза стала для бізнесу поняттям майже звичним, але сьогодні згустилася як ніколи і, схоже, не планує відступати. Які інструменти та підходи допоможуть керівникові втримати бізнес, людей, "дух"? Хто і як допоможе самому керівникові зберегти адекватність та психологічну стійкість – притім що йому доводиться не просто реорганізовувати бізнес, а, наприклад, відправляти людей на фронт, цілком скасовувати цілі підрозділи та бізнес-юніти – тобто працювати максимум "на утримання". Що може зробити HR, хто і як йому в цьому допоможе?

Програма події (можливі зміни):

17:00 – 18:15 – виступи експертів Юрій Кравченко, коуч, організаційний консультант. Воркшоп "Пожежний куточок для тих, хто горить та вигорає на роботі. 5 інструментів" Валентина Нікіфорова, HR-консультант, Регіон Європа, компанія Нокіа "Досвід глобальних компаній" Надія Омельченко, директор з кадрової політики групи компаній Октава, "Досвід українських компаній"

18:25 – 19:25 – дискусійна панель Ганна Підгорна, партнер HR Unіverse; Таїсія Василишина, викладач МІМ-Київ, власник та генеральний директор ТОП-Академія; Валерія Казадарова, HR-директор Global Restaurant Group-Ukraine LLC, власник Talent4Business

19:35-20:15 – знайомство з новим, нетрадиційним, засобом подолання стресу та пробудження творчого потенціалу сучасного менеджера – творчою майстернею від плейбек-театру Люди. Виступ київського плейбек-театру Люди.

Аудиторія заходу: захід відкритий (реєстрація обов’язкова).

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) на сайті "Освітній портал"

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • З 20 травня до 12 червня доступ користувачів до ЄДЕБО буде тимчасово призупинено
  • Лише 70% учасників ЗНО роздрукували запрошення-перепуски для участі в ЗНО – нагадуємо, що перше тестування відбудеться вже 23 травня
  • 27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентація звіту «Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017»
  • 1 та 8 квітня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання
  • 18 травня в Києві вперше відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина