У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені з Гарварду створили вакцину від інфаркту  Русская версия

Вчені з Гарварду створили вакцину від інфаркту
Архів новин

Одноразове застосування унікальної вакцини нового покоління допоможе практично відразу ж зменшити ризик виникнення інфаркту майже на 90% з допомогою оздоровлення людського організму на генетичному рівні.

Звичайно ж, поки що вакцина, здатна заблокувати в людській ДНК ген, пов’язаний зі збільшенням рівня вмісту в крові холестерину, перебуває на стадії розробки, проте її творці впевнено заявляють про можливості широкого застосування такого препарату вже через десять років. Щонайменше, при тестуванні новинки на тваринах, вже через кілька днів рівень вмісту холестерину в організмі піддослідних зменшувався на 35-40%.

Творцями вакцини, спрямованої на зміну геному людини, виступили експерти з Гарвардського інституту клітинної медицини. Результати роботи вчених опубліковані в виданні Circulation Research.

За матеріалом Isra.com.
Новини за темою:
  • Гарвардський та Йєльський університети втратили третину своїх доходів
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Вчені знайшли рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"
  • Вчені Гонконгу створили рис з антивірусними властивостями
  • Вчені розробили проект з метою виявлення інтелектуально обдарованих дітей
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3911

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина