У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: цілуючи собаку, людина може підхопити важку хворобу  Русская версия

Вчені: цілуючи собаку, людина може підхопити важку хворобу
Архів новин

Дослідники стурбовані збільшенням кількості випадків поширення двох окремих видів стійких до антибіотиків бактерій, які зазвичай викликають інфекції сечовивідних шляхів.

Домашні тварини можуть передати людині стійкі до антибіотиків інфекції. Про це свідчать результати дослідження вчених з Нової Зеландії, яке проходило під керівництвом професора Найджела Френча.

Він вважає, все більш широке використання антибіотиків для лікування тварин може сприяти глобальній проблемі стійкості до протимікробних препаратів.

"Ми продовжимо вивчати ризики, які домашні тварини можуть становити при передачі багатьох бактеріальних хвороб", – зазначив він.

За словами вченого, дослідники стурбовані збільшенням кількості випадків поширення двох окремих видів стійких до антибіотиків бактерій, які зазвичай викликають інфекції сечовивідних шляхів.

"Ці стійкі інфекції були виявлені у більшості домашніх тварин і бактерії розповсюджуються за допомогою фекалій. Тварини чистять себе, потім облизують людей. Ось як інфекція може передаватися", – додав він.

Професор рекомендує мити руки після того, як їх облизала собака, а також уникати занадто тісного контакту з вихованцем. Попередні дослідження показали, що люди, які дозволяють собакам лизати їх обличчя, могли таким чином підхопити захворювання ясен.

При відсутності лікування це запалення ясен може перерости в пародонтит – запальне захворювання порожнини рота. Якщо захворювання не лікувати, кістки щелепи починають розпадатися, з’являється невелика відстань між яснами та зубами. Зуби можуть ослабнути і врешті решт випасти.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Людина прямоходяча виявилася першим кухарем
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Вчені знайшли рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"
  • 47% молодих росіян не знають рік здійснення першого польоту людини в космос
  • Вчені Гонконгу створили рис з антивірусними властивостями
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина