У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені: цілуючи собаку, людина може підхопити важку хворобу  Русская версия

Вчені: цілуючи собаку, людина може підхопити важку хворобу
Архів новин

Дослідники стурбовані збільшенням кількості випадків поширення двох окремих видів стійких до антибіотиків бактерій, які зазвичай викликають інфекції сечовивідних шляхів.

Домашні тварини можуть передати людині стійкі до антибіотиків інфекції. Про це свідчать результати дослідження вчених з Нової Зеландії, яке проходило під керівництвом професора Найджела Френча.

Він вважає, все більш широке використання антибіотиків для лікування тварин може сприяти глобальній проблемі стійкості до протимікробних препаратів.

"Ми продовжимо вивчати ризики, які домашні тварини можуть становити при передачі багатьох бактеріальних хвороб", – зазначив він.

За словами вченого, дослідники стурбовані збільшенням кількості випадків поширення двох окремих видів стійких до антибіотиків бактерій, які зазвичай викликають інфекції сечовивідних шляхів.

"Ці стійкі інфекції були виявлені у більшості домашніх тварин і бактерії розповсюджуються за допомогою фекалій. Тварини чистять себе, потім облизують людей. Ось як інфекція може передаватися", – додав він.

Професор рекомендує мити руки після того, як їх облизала собака, а також уникати занадто тісного контакту з вихованцем. Попередні дослідження показали, що люди, які дозволяють собакам лизати їх обличчя, могли таким чином підхопити захворювання ясен.

При відсутності лікування це запалення ясен може перерости в пародонтит – запальне захворювання порожнини рота. Якщо захворювання не лікувати, кістки щелепи починають розпадатися, з’являється невелика відстань між яснами та зубами. Зуби можуть ослабнути і врешті решт випасти.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Жителі Землі можуть обрати назви 305 планет і зірок
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • Очистити воду можна за допомогою соку лайма
  • В університетах Іспанії можуть зникнути філологічні спеціальності
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина