У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Кандидатські дисертації в Криму будуть захищати на базі Федерального...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

За словами голови Постійної комісії Державної Ради Криму з питань освіти, науки, у справах молоді та спорту Валерія Косарєва, кримські пошукачі, яким необхідно цього року пройти захист кандидатських і докторських дисертацій, зможуть це зробити на базі створеного Федерального університету. Про це він повідомив на відкритті Кримського молодіжного форуму в Сімферополі.

Валерій Косарєв зазначив, що в рамках перехідного періоду всі напрацьовані матеріали претендентів на момент приєднання Криму до Росії залишаться в силі.

"Кандидати зможуть захиститися за тими вимогами, які до них висувалися раніше. Оскільки раніше захист робіт проходив у Києві, то зараз після створення Федерального університету всі акредитаційні ради будуть проходити у федеральному ВНЗ", – повідомив він.

Глава комісії також додав, що можливий варіант здачі дисертацій на базі російських ВНЗ, що відповідають спеціальності здобувача.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • Суддя Кирєєв захищає дисертацію в Ю.Азарова
  • Космічні уроки будуть мати екологічну спрямованість і будуть орієнтовані на школярів 5-7-х класів
  • У Криму через морози закривають школи
  • 22-23 квітня в Ужгороді відбудуться судові дебати із земельного права
  • У навчальних закладах Тернополя будуть індивідуальні теплові пункти
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина