У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Кандидатські дисертації в Криму будуть захищати на базі Федерального...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

За словами голови Постійної комісії Державної Ради Криму з питань освіти, науки, у справах молоді та спорту Валерія Косарєва, кримські пошукачі, яким необхідно цього року пройти захист кандидатських і докторських дисертацій, зможуть це зробити на базі створеного Федерального університету. Про це він повідомив на відкритті Кримського молодіжного форуму в Сімферополі.

Валерій Косарєв зазначив, що в рамках перехідного періоду всі напрацьовані матеріали претендентів на момент приєднання Криму до Росії залишаться в силі.

"Кандидати зможуть захиститися за тими вимогами, які до них висувалися раніше. Оскільки раніше захист робіт проходив у Києві, то зараз після створення Федерального університету всі акредитаційні ради будуть проходити у федеральному ВНЗ", – повідомив він.

Глава комісії також додав, що можливий варіант здачі дисертацій на базі російських ВНЗ, що відповідають спеціальності здобувача.

За матеріалом Крымское информационное агентство.
Новини за темою:
  • Ректори та проректори університетів також будуть змушені подавати е-декларації
  • “Неправильно побудована система освіти зіграла свою роль у початку драматичних подій на Сході та в Криму”, - Лілія Гриневич
  • Кількість необхідних в регіонах спеціалістів будуть визначати ради стейкхоледрів
  • Відпускні вчителі будуть отримувати з третього червня
  • Порошенко підписав закон про статус переміщених з Донбасу та Криму ВНЗ
 12.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

После просмотра очередных новостей по поводу своей смерти Саддам Хусейн решил отправить письмо Джорджу Бушу младшему, дабы развеять его преположения по этому поводу и сказать, что игра продолжается. Как только Буш раскрыл письмо, он понял, что в его руки попала хитрая кодировка Хусейна, которая гласила следующее:
"37OHSSV O773H"
Буш только развел руками и потому передал письмо Колину Пауелу... далі
Інші анекдоти

Хмарина