У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Патріарх Філарет візьме участь у випуску Київської православної богословської...  Русская версия

Патріарх Філарет візьме участь у випуску Київської православної богословської академії
Архів новин

12 червня 2014 року о 9:55 Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в Академічному храмі апостола Іоана Богослова Київської православної богословської академії на території Михайлівського Золотоверхого монастиря (Київ, вулиця Трьохсвятительська, 8) відслужить Подячний молебінь в честь випуску студентів-богословів Київської православної богословської академії.

Близько 11:30 в Актовій залі Київської православної богословської академії (Київ, вулиця Трьохсвятительська, 8) Патріарх Філарет особисто вручить дипломи студентам-богословам, майбутнім священикам Української православної церкви Київського патріархату.

Цьогоріч зі стін київських духовних шкіл впускаються 35 бакалаврів богослів’я, 20 магістрів богослів’я, 10 аспірантів богослів’я.

Київська православна богословська академія вперше відкриє свої двері для журналістів з нагоди випуску своїх студентів. Журналісти матимуть змогу поспілкуватися зі студентами та викладачами Академії. Запланований підхід Святійшого Патріарха Філарета до преси.

Студенти-богослови КПБА брали активну участь у подіях Євромайдану. Студенти Академії були волонтерами шпиталю, який розміщувався у Михайлівському соборі, допомагали самообороні Майдану, яка розміщувалася на території Михайлівського монастиря.

Київська православна богословська академія – вищий духовний навчальний заклад закритого типу, який готує священнослужителів, працівників синодальних та єпархіальних управлінь і місій Української православної церкви Київського патріархату.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Янукович побажав випускникам досягати цілей
  • Як українські випускники здали тести ЗНО-2013
  • Юрій Кочевенко: За залучення школярів до участі в політичних акціях передбачена відповідальність
  • Юрій Бобало: Наш диплом має бути гарантією якості знань випускників
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В черном-черном городе, на черной-черной улице, в черном-черном доме, в черно-черной квартире сидят два черных-черных мужика и один говорит другому:
- Никогда больше не буду сам заправлять картриджи!
Інші анекдоти

Хмарина