У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Харківський політехнічний інститут підтримує Збройні Сили України  Русская версия

Харківський політехнічний інститут підтримує Збройні Сили України
Архів новин

У зв’язку із проведенням антитерористичної операції на території України та великою кількістю постраждалих серед військових та мирного населення України, на позачерговому засіданні Вченої ради Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ), з ініціативи студентського самоврядування, було прийнято рішення розпочати проект з підтримки Збройних Сил України.

"Наше покоління ще пам’ятає жахи війни, і тому наш університет не може стояти осторонь подій, які відбуваються в Україні. Ми зробимо все можливе, щоб надати допомогу військовим, постраждалим в ході бойових дій. Ця допомога повинна бути добровільною, а бажання допомогти – не нав’язаним і йти від серця", – зазначив ректор університету, професор Леонід Товажнянський.

Проект передбачає надання посильної допомоги українським військовим і мирному населенню, яке проживає на територіях проведення АТО.

Надання комплексної допомоги планується здійснювати в декілька етапів: Оперативно організувати акцію по збору крові "День донора НТУ "ХПІ" з метою її передачі постраждалим, які продовжують поступати на лікування до харківських шпиталів. Організувати збір речей першої необхідності з подальшою їх передачею особам, які проходять лікування після поранень. Збір коштів для придбання засобів пасивного захисту для військовослужбовців 22 Харківського батальйону.

"Акції по збору крові в НТУ"ХПІ" проходять щорічно. Ми збираємо її для різних цілей. Але сьогодні особливий час, критичний для нашої країни. Тому ми виступили з ініціативою організувати позачергову акцію "День донора НТУ "ХПІ". Кров лікарням потрібна завжди. Якщо її збирається більше, ніж потрібно на поточний момент, з неї отримують плазму, яка зберігається 3 роки", – говорить голова студентського самоврядування НТУ"ХПІ" Олександр Рачков.

Харківський політех закликає громадян України не залишатися осторонь та зробити все можливе для припинення кровопролиття на нашій землі та збереження цілісності країни!

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • З отруєнням госпіталізували ще трьох курсантів Донецького юридичного інституту
  • Черкаський інститут пожежної безпеки долучився до благодійної акції "Підтримай Українську армію"
  • М.Азаров прийняв запрошення прочитати лекцію студентам Київського політехнічного інституту
  • У Військовому інституті КНУ відбувся випуск молодих офіцерів
  • Японія надала грант Київському інституту музики імені Р.Глієра
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот


1918 год. В деpевенские школы напpавлялись pаненные pеволюционные матpосы и
солдаты, и вот фpагмент уpока. Учитель, поставив иконку пеpед детьми, говоpит:
- Вот это, дети, бог, но его на самом деле нет, давайте на него плюнем...
Все плюются на иконку, один мальчик-евpейчик не плюется.
Его спpашивают: "Почему не плюешь?"
- А зачем плевать на то, чего нет? А если он есть, то зачем... далі
Інші анекдоти

Хмарина