У базі 27618 реферата, 364 підручника

 20% учнів зі Сходу України зареєструвалися на ЗНО в інших регіонах  Русская версия

20% учнів зі Сходу України зареєструвалися на ЗНО в інших регіонах
Архів новин

20% учнів з Донецької та Луганської областей зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в інших регіонах України. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Як відзначає Ігор Лікарчук, можливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання на території Донецької та Луганської областей вивчається, у зв´язку з чим абітурієнтам рекомендують перереєструватися для участі в додатковій сесії в інших регіонах.

"Завершується перереєстрація для участі в додатковій сесії вступників із Донецької та Луганської областей. На сьогоднішній ранок про своє бажання здавати ЗНО в інших областях України заявили 7000 абітурієнтів з 35000 зареєстрованих. Будемо сподіватися, що протягом ще чотирьох днів (до 15 червня включно) це кількість збільшиться", – повідомив І.Лікарчук.

Він підкреслив, що тільки перереєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО гарантує школярам зі Сходу рівний доступ до вищої освіти, можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • «Україна має затвердити державну програму морських досліджень», – директор департаменту МОН
  • «Україна має виразну присутність на Антарктиці і повинна її відстоювати», – Лілія Гриневич
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Black 2
Грати у онлайн гру Black 2
Інші ігри

Хмарина