У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Верховній Раді радять скасувати конкурс з оренди приміщень для шкіл та садочків  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект №2292а "Про внесення змін до закону "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів)". Про це повідомила прес-служба ВР.

Проект закону пропонує, зокрема, встановити, що укладення договорів оренди з загальноосвітнім навчальним закладом або дошкільним навчальним закладом (незалежно від їх підпорядкування, типу і форми власності) має здійснюватися без проведення конкурсу.

"Укладення договору оренди із загальноосвітнім навчальним закладом або дошкільним навчальним закладом незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги відповідно до закону України "Про освіту", здійснюється без проведення конкурсу в порядку черговості надходження відповідних заяв до орендодавця", – йдеться у законопроекті.

Законопроект містить також норму, відповідно до якої орендна плата для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів має встановлюватися на умовах, що передбачені для оренди нерухомого майна бюджетними організаціями та установами, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів.

"Під час обговорення наголошувалося, зокрема, що прийняття законопроекту сприятиме покращенню роботи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів та стане наступним кроком до відновлення та розширення їх мережі", – йдеться у повідомлення.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Я навчу тебе любити радянську владу: черкаська вчителька криком зірвалась на 10-річну дівчинку
  • Уряд ухвалив Типове положення про наглядову раду при державній науковій установі
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В одесском трамвае:
- Девушка, передайте кондуктору на билет!
- Вы разве не в курсе?! Он же бесплатно ездит!
Інші анекдоти

Хмарина