У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Уряд України затвердив обсяги державного замовлення  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

11 червня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році".

Згідно з постановою, Уряд затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою та перелік державних замовників. У тому числі, для Міністерства освіти і науки затверджено обсяг державного замовлення на прийом: молодших спеціалістів – 59,4 тис. осіб, бакалаврів – 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.

Місця державного замовлення будуть розподілятись серед вищих навчальних закладів конкурсною комісією, склад якої буде оприлюднено у тижневий термін.

У цьому році розподіл місць державного замовлення здійснюватиметься за 45 галузями знань, 290 спеціальностями ОКР молодшого спеціаліста, 152 напрямами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, 470 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та 496 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня магістра.

В останні п’ять років розміщення державного замовлення за напрямами (спеціальностями), здійснюється з урахуванням профільності вищих навчальних закладів.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • У дитсадках України вивчатимуть комп’ютерну грамоту, іноземну мову та хореографію
  • У квітні 2012р. в українській Вікіпедії вперше переглянуто більше 50 мільйонів сторінок за місяць
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
  • Вакарчук хоче збільшити число українських шкіл у Криму
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцам не стоит планировать на этот день публичные выступления, заявления. В любой сфере сегодня будут не слишком уместны чрезмерная открытость, явная экспансия. Лучше повременить с обнародованием планов, поиском новых соратников. Нежелательно... далі
Інші гороскопи

Хмарина