У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Скасовано друк "підручників Д.Табачника", які рясніли помилками  Русская версия

Скасовано друк
Архів новин

Сергій Квіт, міністр освіти і науки України, скасував друк підручників для 4-7 класів, в яких було чимало помилок. Про це він повідомив під час прес-конференції.

"Зараз буде проводитися новий тендерний відбір. Але він буде проведений за новою системою процедур", – наголосив Квіт.

Нагадаємо, що під час керівництва Дмитра Табачника (на фото), колишнього міністра науки, неодноразово розгорялися скандали щодо неадекватної вартості підручників та численної кількості помилок в них. Зокрема минулого року народний депутат від "Батьківщини" Іван Стойко заявив, що тернопільські педагоги знайшли 153 помилки і неточності на 149-ти сторінках підручника із математики для 1-го класу. За його словами, не краща якість у підручників із математики для 2-го класу. Стойко заявив, що в підручниках знайдено грубі русизми, пропущені коми, тире і є помилки в математичному матеріалі.

Дмитро Табачник звинувачення у корупції при друці підручників відкидав, а факт помилок заперечував.

"По-перше, цих помилок немає, тому що це відверта неправда. По-друге, так би мовити, принесіть мені цей підручник і, не спираючись на думку шанованого народного депутата, який не є педагогом, а зробіть експертизу, покажіть мені помилки", – наголошував Д.Табачник у жовтні 2013 року.

За матеріалом Espreso.tv.
Новини за темою:
  • Reset-2. Підбито підсумки другого етапу обговорення «розвантаження» навчальних програм для молодших школярів
  • У Д.Табачника надрукували посібник про спільну історію України і РФ
  • У Волинській, Харківській й Херсонській областях: пройшли змагання в рамках XVIII Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних серед учнів
  • Десятикласники Вінниччини ще досі не мають усіх підручників
  • В українські школи надійшли тисячі підручників з помилками та образами
 11.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

zebra
Грати у онлайн гру zebra
Інші ігри

Хмарина