У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Кабмін ліквідував Академію військово-морських сил у Севастополі  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Кабінет міністрів України ліквідував Академію військово-морських сил імені Нахімова в Севастополі і Військово-морський коледж старшинського складу академії. Про це йдеться у постанові від 4 червня 2014р. №163, оприлюдненій на сайті уряду 10 червня 2014 року.

"Кабінет міністрів України постановляє ліквідувати Академію військово-морських сил імені П.Нахімова (м.Севастополь) і Військово-морський коледж старшинського складу зазначеної Академії і утворити факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії на базі кафедри військової підготовки зазначеної Академії; відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії", – сказано в документі.

Ад’юнкти, курсанти, студенти, в тому числі ті, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, військовослужбовці військової служби за контрактом рядового, сержантського та старшинського складу, які навчаються за заочною формою навчання, Академії ВМС імені Нахімова (Севастополь) продовжать навчання в Одеській національній морській академії.

Курсанти Військово-морського коледжу старшинського складу Академії ВМС продовжують навчання в Морехідному коледжі технічного флоту Одеської національної морської академії.

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • "Майкрософту Україна" та Національна академія держуправління підписали угоду про освітній альянс
  • "Укрпошта" організувала практику для студентів Одеської академії зв’язку
  • 1 вересня у Севастополі буде здана перша черга нової Банківської академії
  • 1 серпня Кабмін заслухає звіт Міносвіти про стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року
  • 1-2 березня в Одеській юридичній академії відбудеться IV Всеукраїнська школа з морського права
 10.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
У Стрельцов возможны дополнительные траты и доходы, неожиданные перемены в бюджете, системе финансирования. День склоняет к щедрости, расточительности. Эксперименты уместны, если вы располагаете свободными средствами и не наносите ущерба основному... далі
Інші гороскопи

Хмарина