У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти усунуло соратника Д.Табачника з посади в.о. ректора Національного...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Міністерстві освіти і науки України вважають провокаційним призначення колишнього голови парламентського комітету з питань науки і освіти Максима Луцького виконуючим обов’язки ректора Національного авіаційного університету (НАУ) і направлять перевірки до цього вишу.

"Я вважаю, що призначення Максима Луцького на посаду виконуючого обов’язки ректора має провокаційний чи політичний підтекст. Немає ніякого сенсу призначати на цю посаду людину, яка може бути замішана у корупційних схемах попереднього міністра освіти. А ці корупційні схеми ще до кінця не розслідувані і звинувачення ще не пред’явлено", – заявив на прес-конференції міністр освіти Сергій Квіт.

При цьому він повідомив, що Міносвіти підготувало листи до Генеральної прокуратури, Державної фінансової інспекції та Державної інспекції навчальних закладів з метою проведення в Національному авіаційному університеті системної перевірки.

С.Квіт пояснив, що Міністерство освіти перебуває в трудових відносинах тільки з ректорами вишів. "Інша справа, що часто в контрактах ректорів вписано вимогу погоджувати проректорів з міністерством", – додав він.

За його словами, у ректора НАУ ці зобов’язання не записані в контракті, у зв’язку з чим він міг призначати на посаду в.о. ректора будь-якого з проректорів.

"Ректор НАУ Микола Кулик вирішив піти на лікарняний, і він нічого кращого не міг придумати, окрім як призначити Максима Луцького виконувати обов’язки ректора", – сказав Квіт.

Він також зазначив, що взяв на себе відповідальність і відсторонив Луцького від виконання обов’язків ректора.

За словами С.Квіта, правоохоронні органи розслідують порушення Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки. Нинішній міністр також зазначив, що скоро можна буде говорити про певні результати розслідування.

Крім того, С.Квіт повідомив, що найближчими днями з’явиться наказ про призначення нового ректора Львівського національного університету ім. Івана Франка (ЛНУ). При цьому міністр підкреслив, що вже тривалий час виш працює без ректора.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • ЄДЕБО працює в режимі «обмеженого функціонування», - Міносвіти
  • Міносвіти запрошує експертів, педагогів, освітян до участі у проекті з оновлення навчальних програм для 5-9 класів
  • Міносвіти змінило правила вступу на спеціальність "Право"
  • Соцмережі обурив скандальний підручник від Міносвіти
  • Міносвіти замовило розробку нового сайту харківській фірмі
 10.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Девам лучше не распылять внимание и силы на мелочи. Настал момент, когда необходимо сконцентрироваться на самом главном. Настрой будет играть определяющую роль, духовный и интеллектуальный тонус может оказаться намного важнее физической формы... далі
Інші гороскопи

Хмарина