У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Створено Рейтинг ефективності національних систем освіти 2014 року  Русская версия

Створено Рейтинг ефективності національних систем освіти 2014 року
Архів новин

Британська міжнародна група Pearson, яка спеціалізується в освітній та видавничій діяльності, представила Рейтинг ефективності національних систем освіти 2014 року (Global Index of Cognitive Skills and Educational Attainment 2014). Результати дослідження демонструють досягнення 40 країн світу в галузі освіти.

Дослідження проводиться з 2012 року в рамках глобального проекту The Learning Curve, що об’єднує широке коло міжнародних показників стану сфери освіти різних країн світу. Автори дослідження вказують, що результати проекту є першою спробою порівняти ефективність національних систем освіти серед відносно великого числа країн, що перебувають на різних етапах соціально-економічного розвитку.

Рейтинг розрахований за методикою дослідницької компанії The Economist Intelligence Unit і оцінює рівень ефективності систем освіти в 40 країнах світу за двома основними категоріями, що включають відповідний набір міжнародно порівнянних показників:

1. Когнітивні навики: Міжнародне дослідження якості читання та розуміння тексту (The Progress in International Reading Literacy Study, PIRLS). Здійснюється Міжнародною Асоціацією з оцінки навчальних досягнень (International Association for the Evaluation of Educational Achievements, IEA). Вивчається рівень і якість читання та розуміння тексту учнями початкової школи у країнах з різними системами освіти. Міжнародне дослідження якості математичної і природничої освіти (The Trends in International Mathematics and Science Study, TIMSS). Здійснюється Міжнародною Асоціацією з оцінки навчальних досягнень (International Association for the Evaluation of Educational Achievements, IEA). Вивчається рівень природничо-математичної підготовки учнів середньої школи у країнах з різними системами освіти та виявлення чинників, які впливають на рівень цієї підготовки. Міжнародна програма з оцінки освітніх досягнень учнів (The Programme for International Student Assessment, PISA). Здійснюється Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку (Organisation for Economic Cooperation and Development, OECD). Вивчається рівень грамотності учнів середньої школи та здатність учнів застосовувати на практиці отримані в школі знання та навички. Дослідження проводиться в країнах ОЕСР та країнах-партнерах ОЕСР.

2. Рівень освіти: Індекс грамотності населення. Дані міжнародного дослідження Інституту статистики ЮНЕСКО (UNESCO Institute for Statistics) по країнам світу. Індекс сукупної частки учнів, які отримують середню та вищу освіти. Дані міжнародного дослідження "Погляд на освіту" (Education at a Glance) Організації Економічного Співробітництва і Розвитку по країнах ОЕСР і країнам-партнерам ОЕСР.

Ці два базових вимірювання ефективності системи освіти зводяться в підсумковому Індексі, який є зваженою сумою зазначених показників та визначає позицію кожної країни у світовому рейтингу.

Цього року світовим лідером рейтингу ефективності систем освіти стала Південна Корея, яка має найбільш високі позиції за всіма показниками. У цілому, чотири провідні місця в рейтингу зайняли країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону: друге місце належить Японії, третє – Сінгапуру, четверте – Гонконгу. Слідом за Гонконгом розташувалася Фінляндія, яка стала європейським лідером рейтингу. До першої десятки також увійшли: Велика Британія, Канада, Нідерланди, Ірландія та Польща.

Останнє місце в рейтингу займає Індонезія. В цілому, найбільш сприятливі показники у сфері освіти як і раніше відзначаються в країнах з високим рівнем доходу, які є членами ОЕСР, а найменш сприятливі – в країнах Південної Азії та Латинської Америки.

Рейтинг: 11. Данія 12. Німеччина 13. Росія 14. Сполучені Штати Америки 15. Австралія 16. Нова Зеландія 17. Ізраїль 18. Бельгія 19. Чехія 20. Швейцарія 21. Норвегія 22. Угорщина 23. Франція 24. Швеція 25. Італія 26. Австрія 27. Словаччина 28. Португалія 29. Іспанія 30. Болгарія 31. Румунія 32. Чилі 33. Греція 34. Туреччина 35. Таїланд 36. Колумбія 37. Аргентина 38. Бразилія 39. Мексика 40. Індонезія

За матеріалом Центр гуманитарных технологий.
Новини за темою:
  • 18-20 квітня у Тайпеї відбудеться шоста конференція IREG-6 щодо академічних рейтингів
  • 5 лютого відбудеться зустріч для обговорення перспектив створення у Москві українського класу
  • 9-13 лютого у Москві пройде Національний форум творчих проектів "Крок в майбутнє"
  • Eduniversal склала рейтинг бізнес-шкіл 2009 року
  • Google запускає безкоштовну платформу для створення сайтів
 10.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

К одесситу подходит приезжий с чемоданом:
- Скажите, если я пойду по этой улице, там будет железнодорожный вокзал?
- Знаете, он там будет, даже если вы туда не пойдете!
Інші анекдоти

Хмарина