У базі 27612 реферата, 363 підручника

 NASA і ESA опублікували найбільш повну фотографію Всесвіту  Русская версия

NASA і ESA опублікували найбільш повну фотографію Всесвіту
Архів новин

Космічне агентство NASA оприлюднило новий знімок Всесвіту, отриманий за допомогою зображень в інфрачервоному діапазоні, зроблених космічним телескопом "Хаббл". На знімку міститься близько 10 тис. галактик.

У повідомленні NASA йдеться, що астрономи за допомогою телескопа Хаббл змогли створити найбільш повний знімок Всесвіту у його розвитку, і до того ж, один з найбільш видовищних.

Зображення вдалося отримати завдяки накладенню знімків, зроблених у різних діапазонах спектру, із загальною витримкою близько 1 млн секунд.

Вчені з’єднали два окремі знімки, зроблені камерою огляду "Хаббла" (Advanced Camera for Surveys, ACS), а також камерою близького інфрачервоного спектру і універсальним спектрометром (Near Infrared Camera and Multi-object Spectrometer, NICMOS) космічного телескопа.

Деякі галактики, представлені на обох знімках, вчені до цього часу не могли побачити ні з наземних телескопів, ні на попередніх знімках орбітального телескопа.

За словами астрофізиків, цей знімок не лише є одним з найбільш яскравих зображень Всесвіту, але він також допоможе вченим зрозуміти те, як формуються зірки.

Відео

За матеріалом iPress.ua.
Новини за темою:
  • "Найяскравіша комета десятиліття" повністю випарувалася
  • 10 найбільш депресивних професій
  • 6 травня очікується надзвичайно яскравий повний місяць
  • Google відкрив 17 найбільших світових музеїв для інтернет-екскурсій
  • Microsoft запатентувала свою версію окулярів доповненої реальності
 06.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Пpиходит (С)ын из шkолы и говоpит (О)тцy:.
(С) Сегодня в шkоле таkой слyчай был - ВАЩЕ! В мyжсkой тyалет зашла девчонkа.
(О) Hy вы ее пpогнали.
(С) Целых ПЯТЬ pаз!по кругу.
Інші анекдоти

Хмарина