У базі 27618 реферата, 364 підручника

 NASA і ESA опублікували найбільш повну фотографію Всесвіту  Русская версия

NASA і ESA опублікували найбільш повну фотографію Всесвіту
Архів новин

Космічне агентство NASA оприлюднило новий знімок Всесвіту, отриманий за допомогою зображень в інфрачервоному діапазоні, зроблених космічним телескопом "Хаббл". На знімку міститься близько 10 тис. галактик.

У повідомленні NASA йдеться, що астрономи за допомогою телескопа Хаббл змогли створити найбільш повний знімок Всесвіту у його розвитку, і до того ж, один з найбільш видовищних.

Зображення вдалося отримати завдяки накладенню знімків, зроблених у різних діапазонах спектру, із загальною витримкою близько 1 млн секунд.

Вчені з’єднали два окремі знімки, зроблені камерою огляду "Хаббла" (Advanced Camera for Surveys, ACS), а також камерою близького інфрачервоного спектру і універсальним спектрометром (Near Infrared Camera and Multi-object Spectrometer, NICMOS) космічного телескопа.

Деякі галактики, представлені на обох знімках, вчені до цього часу не могли побачити ні з наземних телескопів, ні на попередніх знімках орбітального телескопа.

За словами астрофізиків, цей знімок не лише є одним з найбільш яскравих зображень Всесвіту, але він також допоможе вченим зрозуміти те, як формуються зірки.

Відео

За матеріалом iPress.ua.
Новини за темою:
  • Червоне вино сприяє схудненню повних чоловіків
  • Хакер зламав окуляри доповненої реальності Google Glass
  • Французькі лікарі успішно повністю пересадили штучне серце
  • Фахівці NASA створили карту небезпечних космічних об’єктів
  • Фахівці NASA обнародували фотографії астероїда 2012DA14
 06.06.2014
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Ninja
Грати у онлайн гру Ninja
Інші ігри

Хмарина